Filtrowanie
Seria Podróże na 4 koła
Liczba produktów: 3
Liczba produktów: 3
Seria Podróże na 4 koła
Seria "Podróże na 4 koła" to fascynująca opowieść o niezwykłych wyprawach Piotra Kulczyny, leśniczego z zamiłowaniem do podróży offroadowych. Autor, z pasją godną największych odkrywców, odkrywa świat z dala od turystycznych kurortów, przemierzając tysiące kilometrów na wschód od Polski. Jego podróże to nie tylko wyzwanie logistyczne, ale także poszukiwanie własnych korzeni sięgających Kresów Wschodnich, w szczególności Podola. Jako doświadczony podróżnik, Piotr Kulczyna eksploruje zapomniane regiony, zdobywając bogactwo wiedzy o kulturach, ludziach i historii odwiedzanych miejsc.
- Podróż przez Wschód – Opisując swoje doświadczenia z licznych wypraw, Kulczyna pokazuje, jak odkrywał piękno Wschodu, od Kresów po dzikie regiony dalekich krajów. Wraz ze swoimi synami przemierzał bezdroża, w towarzystwie niezawodnej toyoty terenowej, która towarzyszyła mu na każdym etapie podróży. Przez lata podróżowania Kulczyna stał się ekspertem nie tylko w dziedzinie historii Kresów, ale także mistrzem sztuki offroadowej.
- Wyprawy na północ i do Orientu – Każda kolejna podróż przynosiła nowe wyzwania i przygody. Tym razem, autor wraz z synami przemierzał północne kraje nad Bałtykiem, a także udał się w egzotyczne rejony Orientu, odkrywając kolebki starożytnych cywilizacji. W książce nie brakuje osobistych przeżyć autora, które nadają jej jeszcze większej autentyczności i emocjonalnej głębi. Kulczyna dzieli się swoją pasją do podróżowania, podkreślając, jak ważna jest nie tylko droga, ale i towarzyszące jej doświadczenia.
Seria "Podróże na 4 koła" to wyjątkowa lektura dla miłośników offroadowych przygód, ale także dla tych, którzy chcą poznać świat z perspektywy podróżnika, który nie boi się wyzwań i zawsze dąży do odkrywania nieznanego.
Czytaj więcej
Czytaj więcej
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej