loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Seria Poznać przeszłość

Liczba produktów: 16

„Poznać przeszłość” to seria podręczników do nauki historii, przeznaczona dla uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych. Publikacje są wydawane nakładem wydawnictwa Nowa Era.

Seria „Poznać przeszłość” została podzielona na cztery zakresy tematyczne: „Europa i świat”, „Ojczysty Panteon i ojczyste spory”, „Rządzący i rządzeni” oraz „Wojna i wojskowość”. Treści zawarte w cyklu są w pełni zgodne z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także służą do przygotowania uczniów i uczennic do zdawania egzaminu maturalnego z historii na poziomie rozszerzonym.

W celu ułatwienia przyswajania wiedzy z zakresu historii, wszystkie wcześniej wspomniane wątki zostały przedstawione w sposób chronologiczny. Ta struktura umożliwia uczniom i uczennicom łatwiejsze kojarzenie poszczególnych faktów poprzez odtworzenie logicznego ciągu przyczynowo - skutkowego. W książkach zostały wykorzystane atrakcyjne wizualnie i jednocześnie przystępne infografiki, które sprawnie przybliżają poszczególne wydarzenia oraz nawet najbardziej złożone procesy historyczne.

Intuicyjne Karty Pracy Ucznia zawierają różnorodne zadania, które pozwalają młodym ludziom nie tylko utrwalić zdobytą wiedzę, ale także sprawdzić, ile zapamiętali z lekcji. Seria „Poznać przeszłość” została zaprojektowana w taki sposób, aby nauczyciele i nauczycielki nie mieli trudności z przygotowaniem kompletnego zestawu materiałów dydaktycznych do poszczególnych lekcji. Dzięki temu łatwiej będzie im zrealizować podstawę programową, omawiając wszystkie zagadnienia przewidziane dla danego rocznika.

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO