loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Seria Sebastian Bergman

Liczba produktów: 11

Ciemne Sekrety

34.16 Kryminał Czarna Owca
34,16 zł

Oblany test

28.13 Kryminał Czarna Owca
28,13 zł

Co zasiejesz, to zbierzesz

28.13 Kryminał Czarna Owca
28,13 zł

Ciemne sekrety

28.13 Kryminał Czarna Owca
28,13 zł

Uczeń

28.13 Kryminał Czarna Owca
28,13 zł

Grób w górach

28.13 Książki Czarna Owca
28,13 zł

Niemowa

28.13 Kryminał Czarna Owca
28,13 zł

Grób w górach

26.73 Literatura skandynawska Czarna Owca
26,73 zł

„Sebastian Bergman” to seria powieści kryminalnych, autorstwa Michaela Hjortha oraz Hansa Rosenfeldta. To wielowątkowe książki z rozbudowaną i inteligentną fabułą. Idealne dla miłośników i miłośniczek opowieści, które potrafią zamrozić krew w żyłach.
Seria „Sebastian Bergman” składa się z siedmiu części: „Ciemne sekrety”, „Uczeń”, „Grób w górach”, „Niemowa”, „Oblany test”, „Najwyższa sprawiedliwość” oraz „Co zasiejesz, to zbierzesz”. Powieści powinny być czytane w kolejności chronologicznej, by w pełni poznać całokształt opowieści.
Tytułowy bohater cyklu „Sebastian Bergman” to policyjny profiler, zajmujący się śledztwami w sprawach morderstw. Z dociekliwością stara się odkryć, dlaczego doszło do poszczególnych zbrodni. Seria książek „Sebastian Bergman” rozpoczyna się tomem zatytułowanym „Ciemne sekrety”, w którym opisane jest tajemnicze zaginięcie nastolatka. Sprawa zostaje zgłoszona przez jego matkę na policję, a dzięki wysiłkom tytułowego bohatera, Sebastian Bergmana, oraz Krajowej Policji Kryminalnej, udaje się ją ostatecznie rozwiązać. Dochodzenie prowadzi do makabrycznego odkrycia w lesie. W drugim tomie, „Uczeń”, poruszana jest tematyka morderstw kobiet w Sztokholmie. Okazuje się, że sposób ich zabijania niezwykle przypomina działania Edwarda Hinde, znanego Sebastianowi Bergmanowi mordercy sprzed lat. Trzeci tom, zatytułowany „Grób w górach”, to śledztwo prowadzone przez Sebastiana Bergmana na górskich szlakach. Czwarty tom, „Niemowa”, opowiada brutalne morderstwo rodziny, przy czym dziewczynka cudem uchodzi z życiem. Sebastian Bergman stara się jej pomóc. W piątym tomie, „Oblany test”, seryjny morderca atakuje celebrytów, a w szóstym tomie, „Najwyższa sprawiedliwość”, gwałciciel zastrasza miasto Uppsala. Ostatni, siódmy tom nosi tytuł „Co zasiejesz, to zbierzesz” i jest kolejną historią pełną zagadkowych zabójstw, którą główny bohater stara się rozwikłać w swoim śledztwie.

 

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO