loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Seria Uczę się: mówić, wymawiać, opowiadać

Liczba produktów: 9

„Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać” to seria publikacji skierowanych do dzieci, które wchodzą w etap porozumiewania się z innymi osobami. Książki skupiają się przede wszystkim na ćwiczeniu zdolności komunikacyjnych , trenowaniu dykcji oraz wymowy poszczególnych głosek. Autorką publikacji jest logopedka Marta Galewska – Kustra.
Seria „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać” składa się z pięciu publikacji: „Z muchą na luzie ćwiczymy buzie, czyli zabawy logopedyczne dla dzieci. Uczę się wymawiać”, „Z muchą świat zwiedzamy i opowiadamy. Uczę się opowiadać”, „Zeszytowy trening mowy, czyli ćwiczenia logopedyczne dla dzieci”, „Ortografia – twardy orzech, ale każdy zgryźć go może” oraz „Wierszyki ćwiczące języki”. Cykl idealnie sprawdzi się dla dzieci, które nie są skore do mówienia lub mają trudność z wymową poszczególnych głosek. Ćwiczenie komunikacji od najmłodszych lat jest niezwykle ważne, by dzieci mogły informować innych o swoich emocjach, potrzebach i spostrzeżeniach.
Dzieciom w nauce z publikacjami z serii „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać” towarzyszą chłopiec Pucio i sympatyczna mucha Fefe, którzy przeżywają niesamowite przygody. Pucio jest także bohaterem serii książeczek dla niemowląt i dzieci, w których przedstawia poszczególne zagadnienia, takie jak kolory, zwierzęta, jedzenie czy korzystanie z nocnika. Dzieci z pewnością polubią uroczego chłopca i jego zwariowaną rodzinkę, a także rezolutną muchę. Maluchy wraz z nimi uczą się opowiadać historie, przy okazji zapamiętując nowe słowa i ich wymowę oraz zapis. Rymowane teksty wpadają w ucho, a podczas nauki dzieci mogą je zamienić w piosenki, by łatwiej im było je zapamiętać.
Dodatkowo, w ramach bliźniaczej serii o Puciu zostały wydane książki „Pucio mówi pierwsze słowa” oraz „Pucio uczy się mówić. Zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych”, również skupiające się na nauce mowy. Ten cykl zawiera również zeszyty uzupełniające, w których znajduje się mnóstwo ćwiczeń artykulacyjnych, trenujących poprawną wymowę głosek poprzez narządy artykulacyjne takie jak podniebienie górne, wargi oraz język.
Książki z serii „Uczę się mówić, wymawiać, opowiadać” są wykorzystywane przez nauczycieli i nauczycielki podczas zajęć, a także w trakcie terapii logopedycznej. Publikacje to dobra zabawa, podczas której dzieci mogą się wiele nauczyć. To dobry sposób, by maluchy mogły ćwiczyć i rozwijać swoją mowę, w przyszłości poprawnie się komunikując z innymi osobami.
 

Czytaj więcej
Czytaj więcej
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO