loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Seria Wir smart

Liczba produktów: 14

Wir Smart 5 Podręcznik + CD - 828/5/2018

43.12 Język niemiecki LektorKlett
43,12 zł

Wir smart 5 Smartbook + kod LEKTORKLETT

37.37 Język niemiecki LektorKlett
37,37 zł

„Wir smart” to seria podręczników i zeszytów ćwiczeń do nauki języka niemieckiego, przeznaczona dla uczniów i uczennic szkół podstawowych. Publikacje są wydawane nakładem wydawnictwa Lektorklett.
Seria „Wir smart” ukierunkowana jest przede wszystkim na trening wszystkich form komunikacji w języku niemieckim ze szczególnym uwzględnieniem umiejętności swobodnej konwersacji. Opiera się on na poznawaniu zasad gramatycznych, nowego słownictwa oraz poznawania kultury niemieckiej. Seria „Wir Smart” opiera się na innowacyjnych i sprawdzonych metodach nauczania, które są dostosowane do współczesnych wymagań edukacyjnych. W celu ułatwienia pracy z podręcznikami, zastosowano atrakcyjną szatę graficzną oraz starannie zaprojektowany układ poszczególnych rozdziałów. Każdy rozdział został podzielony na moduły, które składają się z czterech lekcji. W ramach tych lekcji, uczniowie mają możliwość zgłębiania trzech głównych działów: „Kommunikation”, „Grammatik” oraz zintegrowanego działu „Texte, Spiele, Lieder”. W dziale „Kommunikation” skupiamy się na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych uczniów, które są niezbędne do skutecznego porozumiewania się w języku niemieckim. Dział „Grammatik” poświęcony jest nauce gramatyki i struktur językowych, umożliwiających poprawne budowanie zdań i wyrażeń. Natomiast dział „Texte, Spiele, Lieder” integruje różnorodne teksty, gry i piosenki, aby dzieci mogły praktykować język w kontekście autentycznym i ciekawym. Dodatkowo na końcu każdego podręcznika znajduje się moduł „Landeskunde”, który przedstawia ciekawostki z innych krajów niemieckojęzycznych – Austrii, Szwajcarii czy Księstwa Liechtenstein. Każdy moduł kończy się sekcją powtórzeniową, która umożliwia uczniom i uczennicom utrwalenie zdobytej wiedzy, a zadania w zeszytach ćwiczeń nawiązują do treści przedstawionych w podręcznikach. Dzięki temu systematycznie i skutecznie rozwijają swoje umiejętności językowe, jednocześnie zachowując motywację do nauki.
 

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO