loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
51.68 Literatura obcojęzyczna Headline
-2%

Six Tudor Queens Anne Boleyn A King's Obsession

Wydawnictwo: Headline
Oprawa: Miękka
51,68 zł
53,00 zł
Oszczędzasz 1,32 zł (2% Rabatu)
Wysyłka: 1-2 dni robocze
+ czas dostawy
Opis

THE SUNDAY TIMES BESTSELLER'Weir is excellent on the little details that bring a world to life' GuardianAnne Boleyn: A King's Obsession by bestselling historian Alison Weir, author of Katherine of Aragon: The True Queen, is the second captivating novel in the Six Tudor Queens series. An unforgettable portrait of the ambitious woman whose fate we know all too well, but whose true motivations may surprise you. Essential reading for fans of Philippa Gregory and Elizabeth Chadwick.'Offers a spellbinding solution to the mystery of Anne's true nature . . . Enthralling' Sarah GristwoodThe young woman who changed the course of history.Fresh from the palaces of Burgundy and France, Anne draws attention at the English court, embracing the play of courtly love.But when the King commands, nothing is ever a game.Anne has a spirit worthy of a crown - and the crown is what she seeks. At any price.ANNE BOLEYN. The second of Henry's Queens. Her story.History tells us why she died. This powerful novel shows her as she lived.SIX TUDOR QUEENS. SIX NOVELS. SIX YEARS.

Szczegóły
Tytuł
Six Tudor Queens Anne Boleyn A King's Obsession
Autor
Wydawnictwo
Rok wydania
2018
Oprawa
Miękka
Ilość stron
534
Format
12.5x19.5cm
Języki
angielski
ISBN
9781472227669
Rodzaj
Książka
Stan
Nowy
EAN
9781472227669
Recenzje
Brak recenzji
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Recenzja niezgodna z regulaminem nie będzie zatwierdzona
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
51,68 zł
53,00 zł
Oszczędzasz 1,32 zł (2% Rabatu)
Wysyłka: 1-2 dni robocze
+ czas dostawy
Inne propozycje autorów - Weir Alison
Królowa w Tower. Upadek Anny Boleyn
-38%
Królowa w Tower. Upadek Anny Boleyn
37.42 Historia Astra
37,42 zł
59,99 zł
Królowa w Tower Upadek Anny Boleyn
-33%
Królowa w Tower Upadek Anny Boleyn
40.38 Historia Astra
40,38 zł
59,99 zł
Queens of the Crusades
-3%
Queens of the Crusades
54.6 Literatura obcojęzyczna Vintage
54,60 zł
56,00 zł
Lady Jane Niewinna zdrajczyni
-45%
Lady Jane Niewinna zdrajczyni
22.13 Książki Astra
22,13 zł
39,99 zł
Ryszard III i książęta w Tower
-31%
Ryszard III i książęta w Tower
34.31 Książki Astra
34,31 zł
49,99 zł
Henryk VIII Król i jego dwór
-33%
Henryk VIII Król i jego dwór
39.91 Książki Astra
39,91 zł
59,99 zł
Katherine of Aragon the True Queen
-10%
Katherine of Aragon the True Queen
38.69 Literatura obcojęzyczna Headline
38,69 zł
43,00 zł
Podobne z kategorii - Literatura obcojęzyczna
On Beauty
-11%
On Beauty
35.48 Literatura obcojęzyczna Penguin Books
35,48 zł
39,90 zł
Alchemist
-3%
Alchemist
39 Literatura obcojęzyczna HarperCollins
39,00 zł
40,01 zł
Le petit Nicolas a des ennuis
-1%
Le petit Nicolas a des ennuis
37.68 Literatura obcojęzyczna Denoel
37,68 zł
38,20 zł
Le dernier defi
-9%
Podręcznik
Le dernier defi - Poziom C
11.68 Literatura obcojęzyczna LEKTORKLETT
11,68 zł
12,90 zł
Das zweite Leben
-4%
Das zweite Leben
12.43 Literatura obcojęzyczna LEKTORKLETT
12,43 zł
13,00 zł
Weiner Blut + CD
-2%
Weiner Blut + CD - B1
39.98 Literatura obcojęzyczna LEKTORKLETT
39,98 zł
41,00 zł
A Study in Scarlet & The Sign of the Four
-2%
A Study in Scarlet & The Sign of the Four
16.49 Literatura obcojęzyczna Wordsworth
16,49 zł
16,91 zł
Jane Eyre
-2%
Jane Eyre
16.49 Literatura obcojęzyczna Wordsworth
16,49 zł
16,91 zł
Les Miserables Volume Two
-2%
Les Miserables Volume Two
16.49 Literatura obcojęzyczna Wordsworth
16,49 zł
16,91 zł
Little Dorrit
-2%
Little Dorrit
16.49 Literatura obcojęzyczna Wordsworth
16,49 zł
16,91 zł
Selected Stories
-2%
Selected Stories
16.49 Literatura obcojęzyczna Wordsworth
16,49 zł
16,91 zł
Sense and Sensibility
-2%
Sense and Sensibility
16.49 Literatura obcojęzyczna Wordsworth
16,49 zł
16,91 zł
Dodałeś produkt do koszyka
Six Tudor Queens Anne Boleyn A King's Obsession
Six Tudor Queens Anne Boleyn A King's Obsession
Weir Alison
51,68 zł
53,00 zł
Przejdź do koszyka
51,68 zł
53,00 zł
Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Unii Lubelskiej 1
61-249 Poznań czytam@czytam.pl
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO
Informujemy, iż do celów statystycznych, analitycznych, personalizacji reklam i przedstawianych ofert oraz celów związanych z bezpieczeństwem naszego sklepu, aby zapewnić przyjemne wrażenia podczas przeglądania naszego serwis korzystamy z plików cookies. Korzystanie ze strony czytam.pl bez zmiany ustawień przeglądarki lub zastosowania funkcjonalności rezygnacji opisanych w Polityce Prywatności oznacza, że pliki cookies będą zapisywane na urządzeniu, z którego korzystasz. Więcej informacji znajdziesz tutaj: Polityka prywatności. Rozumiem