34.31
Romans
Amare
Spacer w deszczu
Wydawnictwo:
Amare
Oprawa: okładka miękka
34,31 zł
Cena rekomendowana: 40,01 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Jeden z nich nie jest tym, kim się wydajeWychodząc za Martina, Scarlett była przekonana, że znalazła receptę na miłość i szczęście. Niestety kolejne zakończone niepowodzeniem próby zajścia w ciążę sprawiają, że do ich związku wkrada się chłód. Poszukując wsparcia i zrozumienia, Scarlett znajduje je? między regałami księgarni, w której pracuje.Przypadkowe spotkanie z Jamesem, muzykiem o hipnotyzującym spojrzeniu, budzi w niej nieodczuwany od dawna apetyt na życie. Ale wraz z nim pojawiają się wątpliwości. Zagubiona młoda kobieta zaczyna się zastanawiać, czy wizja życia, jakie zaplanował dla nich Martin, jest tym, czego ona sama pragnie. Tymczasem narastająca między nią a Jamesem fascynacja powoli przeradza się w pożądanie?
Szczegóły
Rok wydania
2022
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
298
Format
13x21
Języki
polski
ISBN
9788382199444
Rodzaj
Książka
EAN
9788382199444
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Zaczytani Sp. z o. o.
Dodałeś produkt do koszyka
Spacer w deszczu
34,31 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Człowiek pół życia się zarzeka, że nigdy nie zrobi tego czy tamtego, ale gdy nadchodzi właśnie taka sytuacja, sam siebie zaskakuje. Trzeba walczyć i wybaczać. Ale czasami już jest za późno. I to w co się wierzyło znika. Najnowsza książka Kasi Bester "Spacer w deszczu" jest na to dobrym przykładem. Scarlett ma męża, piękny dom i pracę którą szczerze lubi. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko dziecka. Ale czy na pewno? Nasza bohaterka spełnia wszystkie zachcianki męża, bo czyż nie tak powinna postępować dobra żona? Martin niestety okazuje się być innym człowiekiem niż za którego go uważała. A czy James, który pojawia się na progu jej księgarni jest inny? Jestem przyzwyczajona do książek autorki bardzo nasyconych humorem. Oczywiście tutaj też znajdziecie momenty gdy buzia się uśmiechnie, ale jest zarazem poważniej. Chwilami nawet smutno. Autorka pokazuje jak trudną trzeba odbyć drogę, żeby poznać siebie. Czasami tak bardzo zatracamy się w marzeniach i oczekiwaniach innych, że zapominamy o sobie. Scarlett miała szczęście, bo jej mama to ktoś kto wskazuje jej ukradkiem, że to nie do końca tak miało być. No i jeszcze James. Czy zaufać ponownie? Zatracić się w miłości która często odbiera nam racjonalne myślenie? Wszystko kończy się tak jak lubię, czyli szczęśliwym zakończeniem. Ale problemy, które poruszyła autorka skłoniły mnie do refleksji. Bardzo fajna książka. Polecam zarówno tę jak i inne powieści pisarki.