Spotkajmy się na moście miłości (większe litery)
Opis
Czy serce pamięta to, o czym musiał zapomnieć umysł?
Bruno ma wszystko, co powinno dawać szczęście: stabilną pracę weterynarza w Warszawie i poukładaną codzienność. To jednak tylko pozory.
W rzeczywistości jego życie zatrzymało się osiem lat temu na moście, na którym nigdy nie doczekał się Amelii. Tragiczny wypadek odebrał mu ukochaną, a jej – wszystkie wspomnienia o nim i o Polsce. Wywieziona przez ojca do Kanady, Amelia zniknęła, zostawiając po sobie pustkę.
Wszystko wywraca się do góry nogami, gdy w lecznicy pojawia się Mela. Wygląda identycznie jak dziewczyna, o której Bruno nie potrafi zapomnieć, ale patrzy na niego jak na obcego człowieka. Mela nie zna jego imienia, nie pamięta ich wspólnych planów ani łączącego ich uczucia.
Czy warto zaryzykować wszystko i spróbować obudzić wspomnienia, które mogą przynieść tyle samo szczęścia, co cierpienia?
„Spotkajmy się na Moście Miłości” to wzruszająca opowieść o przeznaczeniu, które nie uznaje granic czasu i odległości. W końcu prawdziwa miłość nie potrzebuje pamięci, by wiedzieć, do kogo należy serce.
Szczegóły
Recenzje
„Spotkajmy się na Moście Miłości” to historia obok której nie da się przejść obojętnie. Jest przede wszystkim piękna i niezwykle wzruszająca. Opowiada o uczuciu, które potrafi przetrwać nawet wtedy, gdy pamięć zawodzi. To historia pełna tęsknoty, nadziei i emocji, które poruszają serce czytelnika od pierwszych stron. Miłość Bruna i Amelii pokazuje, że prawdziwe, głębokie uczucie nie zawsze jest proste i oczywiste. Autorka w subtelny sposób prowadzi czytelnika przez historię naznaczoną bólem, stratą i pytaniami o to, czy uczucia mogą przetrwać próbę czasu oraz utraconych wspomnień? Bohaterowie tak jak i ich relacja jest niezwykle autentyczna, pełna ciepła, ale też i emocji. Bruno to poukładany, spokojny i uczuciowy mężczyzna, który niekoniecznie potrafi poradzić sobie z rzeczywistością. Amelia zaś jest niezwykle ciepłą i uroczą dziewczyną, dla której los nie był łaskawy i nieźle namieszał jej w życiu. Czy tych dwoje odnajdzie drogę do siebie? A może już wszystko stracone? Z całą pewnością ta książka skłania do refleksji nad przeznaczeniem, siłą wspomnień i tym, jak wiele jesteśmy w stanie zrobić dla osoby, którą kochamy. To delikatna, romantyczna i pełna wzruszeń opowieść, która na długo pozostaje w pamięci. Jest idealna dla miłośników historii o drugich szansach i miłości silniejszej niż przeciwności losu. Co więcej przypomina, że serce czasami potrafi pamiętać więcej niż niejeden umysł.