50.92
Dla młodzieży 15-18 (Young Adult)
WasPos
Status #1 To skomplikowane. Wielkie Litery
50,92 zł
Cena rekomendowana: 59,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Książka wydana w serii Wielkie Litery – w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących. Wiktoria nie należy do osób towarzyskich i nie cieszy się popularnością wśród znajomych. Nie ma przyjaciół, nie imprezuje, dobrze się uczy i ma plany na przyszłość. Skazą jej idealnego życia jest przeszłość, która nie pozwala o sobie zapomnieć. Wszystko się zmienia, gdy do jej pokoju wkrada się kot. A wraz z nim Aleks – wytatuowany blondyn, niezbyt wylewny, bezczelny i oceniający po pozorach. Życie dziewczyny nabiera tempa. Problem w tym, że demony przeszłości nie śpią, tylko cierpliwie czekają.
Kraj produkcji: PL
Ostrzeżenia:
Brak ostrzeżeń
Szczegóły
Tytuł
Status #1 To skomplikowane. Wielkie Litery
Autor
Wydawnictwo
Seria
Rok wydania
2025
Oprawa
Miękka
Ilość stron
444
Format
16.0x23.5cm
Języki
polski
ISBN
9788382907254
Kraj produkcji
PL
Rodzaj
Książka
EAN
9788382907254
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo WasPos Agnieszka Przyłucka
Podmiot odpowiedzialny
Agnieszka Przyłucka
Dodałeś produkt do koszyka
Status #1 To skomplikowane. Wielkie Litery
50,92 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Wiktoria to zamknięta w sobie, stroniąca od ludzi i imprez dziewczyna. Ma ku temu powody - trudną i burzliwą przeszłość. Dostała ważną lekcję i nie chce powtórzyć błędów przeszłości. Niestety kiedy w jej mieszkaniu pojawia się kot, którego właścicielem jest Aleks kłopoty wręcz się mnożą. Wiktoria ma jakiś radar na przyciąganie ich. Książkę czyta się w miarę szybko, głównie dzięki krótkim rozdziałom oraz akcji, ciągle coś się dzieje. Niestety Wiktoria tak okropnie mnie irytowała, że często odkładałam czytanie żeby ochłonąć. Niby dorosła dziewczyna, która popełniła błędy i rzekomo wyciągnęła z nich wnioski, a często zachowywała się jak rozkapryszona panna. Do tego ślepa na to co dzieje się dookoła niej i obrażająca się na mądre rady innych ludzi. Kiedy problemy ją przerastają wybiera ucieczkę. Nie polubiłam jej, a przy końcu wręcz zadawałam sobie pytanie serio?! 🤦 Aleks za to na początku był dziwny i gburowaty, jednak po bliższym poznaniu zaczęłam darzyć go sympatią i było mi go zwyczajnie szkoda. Autorka w tej książce skupiła się na problemie uzależnienia od narkotyków. Przedstawiła jaki mają wpływ na życie uzależnionego, ale i bliskich mu osób. Wszystko było bardzo dobrze i realnie opisane. Odczuwałam ból i rozterki razem z bohaterami. Oprócz tego pojawia się także toksyczna relacja z rodzicami i toksyczny związek z chłopakiem. Nie są to łatwe tematy, a chwil szczęścia jest tutaj niewiele. Końcówka pozostawia mnóstwo pytań więc na pewno przeczytam kolejny tom.