30.88
Książki
Plectrum
Striptizerka
Klubowe życie
Wydawnictwo:
Plectrum
Oprawa: Miękka
30,88 zł
Cena rekomendowana: 38,99 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Camila, studentka weterynarii, od zawsze pragnęła mieć własnego konia. W końcu udało jej się spełnić marzenie, jednak cena, jaką musi za nie zapłacić, okazuje się wyższa niż wartość pieniężna jej nowego przyjaciela.Aby spłacić zaciągnięty dług, dziewczyna musi znaleźć dobrze płatną pracę. Za namową przyjaciółki postanawia zatrudnić się w lokalu charyzmatycznego Samuela. Dopiero na miejscu odkrywa, że nie chodzi o bar, jak przypuszczała, tylko o klub ze striptizem.Czy Camila zdecyduje się przyjąć posadę striptizerki? Jaką rolę odegra w jej życiu Samuel? Kim tak naprawdę są ludzie, którzy nieustannie ją nękają? Jakich wyborów będzie musiała dokonać, żeby zapewnić bezpieczeństwo nie tylko sobie?
Szczegóły
Rok wydania
2022
Oprawa
Miękka
Ilość stron
312
Języki
polski
ISBN
9788367155380
Liczba tomów
3
Numer tomu
1
Rodzaj
Książka
EAN
9788367155380
Dodałeś produkt do koszyka
Striptizerka
30,88 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Książka ma świetną okładkę. Przyciąga wzrok a opis zachęca do przeczytania. Historia ciekawa, wciągająca i sprawie, że mimo malych ale chce ją się przeczytać do końca. Camila to młoda kobieta, która ma jedną wielką pasję konie. To z nimi planuje swoją przyszłość i rozpoczyna studia weterynaryjne. Jej pasja przysporzy jej jednak kłopotów. Marzenie o posiadaniu własnego konia sprawiają, że zaufa nieodpowiedniej osobie. Cami zostaje bez konia, bez marzeń i z długiem, który szybko sprawi, że obawia się o swoje życie. Za namową przyjaciółki zgłasza się do pracy jako barmanka w clubie Samuela. Szybko przekonuje się, że jej życie zmieni się o 180 stopni. Czy uda jej się wyjść cało ? Czy spłaci dług? Samuel to młody mężczyzna, który swoja ciężką pracą osiągnął to, co ma. Jego club należy do popularnych. Jest także prestiżowy a on sam prowadzi go twardą ręką. Wyznaje także jedną zasadę, że club jest clubem a pracownice nie mogą świadczyć pewnych usług. Złamanie zasad grozi natychmiastowym zwolnieniem. Gdy w clubie pojawia się Camila, która szuka pracy coś się zmienia. Samuel zatrudnia ja ale nie traktuję jak resztę pracownic. Fabuła dobrze napisana, świetnie przemyślana. Historia ciekawa, intrygująca a dialogi fajnie napisane. Całość może jest dość prosta, mało skomplikowana. Relacja między bohaterami burzliwa, ciekawa choć muszę przyznać, że mam dylemat z postaciami. Camila to dość nietuzinkowa osoba. Ciężko ja określić. Młoda z pasją, wrażliwa, odważna, mówi to, co mysli ale jednocześnie naiwna i szybciej mówi i coś robi niż myśli. Samuel to dość specyficzny mężczyzna. Z jednej strony twardy i ostry, wymagający szef z drugiej strony szybko wpada w gniew i się złości, gdy Camila mu się stawia. Ich relacja jest dość specyficzna. Burzliwe przepychanki czasem zachowywali się jak małe dzieci, a nie dorośli ludzie. Gdy w ich relacje wkracza namiętność jest trochę lepiej. Czy polubiłam postacie w książce? I tak i nie. Cami to dość młoda osoba, która poza pasja w życiu zachowuje się trochę jak rozpieszczone dziecko. Czasem miałam wrażenie, że zachowuje się irracjonalnie. Testował cierpliwość Samuela cały czas. Jeśli chodzi o Samuela to nie do końca go polubiłam. Coś w nim jest takiego, że sprawi, iż mam opory. Najfajniejszymi osobami , których nie dało się nie polubić to dziadkowie Samuela. Kolejną postacią, która mnie trochę zaskoczyła była Rosita, przyjaciółka Cami. To on dała namiar na club Samuela. A potem jak miedzy dwójka głównych bohaterów nawiązała się bliska relacja jej zachowanie się zmieniła. W książce mamy sporo fragmentów, w których autorka poświęciła pasji Cami. Mamy nie tylko wzmianki o koniach, ale sporo jest opisów czynności, jakie wykonuje się przy nich. Poznajemy choć trochę informacji. Widać pasję i miłość do koni nie tylko u głównej bohaterki ale i autorki. Większość wątków jest jasna, część jeszcze musi się rozwinąć. Ponieważ to tom pierwszy to musimy poczekać na kontynuację. Mimo małych niedociągnięć polecam
„Ta dziewczyna zwiastowała kłopoty, ale nie dla klubu, a dla mnie samego, bo wywoływała myśli, jak już dawno nie miałem względem innej kobiety” Camila choć pochodzi z bogatego domu i nigdy wcześniej nie miała kłopotów finansowych, to przez swoje nieroztropne zachowanie i miłość do koni, wpada w ogromne kłopoty finansowe i zatargi z szemranymi egzekutorami długów. Chcąc jak najszybciej, spłacić wyłudzone i nieuczciwe zobowiązanie, zatrudnia się w nocnym klubie -Elava. Samuel - szef tego ekskluzywnego przybytku, od pierwszego spojrzenia na pyskatą dziewczynę, jest nią niewytłumaczalnie, nawet dla samego siebie, zafascynowany. Dziewczyna nie daje się jednak omamić jego władzy, urokowi i samczym postępowaniem, bo jej bolesne wspomnienia z przeszłości nie pozwalają dopuszczać do siebie żadnych uczuć. Seks, przyjemność i spełnienie to co innego, ale emocje i miłość – NIGDY. Tych dwoje, tak niesamowicie zafascynowanych sobą, rozpoczyna gorącą grę namiętności i pożądania. Przyjdzie im płonąć od wspólnych oragzmów, ale też cierpieć raniąc się nawzajem. Przyjdzie im dobrze bawić się ze sobą ,ale też zagłuszać wzajemną tęsknotę w inny sposób. „To chyba był już nasz mały rytuał. Ja odchodziłam, a on mnie powstrzymywał” Przyciąganie i odpychanie, żądza bez względu na miejsce i okoliczności, pragnienie siebie tak silne, że aż powodujące ból.. Wzajemne poddawanie się próbom czasu, zazdrości i atencji. Uczucia, których jedno z nich nie odczuwa, lub nie potrafi sobie uświadomić. Niejasne obawy, z którymi przyjdzie im stroczyć niejedną walkę i niejedną bitwę. Bitwę na pragnienie ciał, bitwę na raniące słowa, a wszystko przez zazdrość, złość, atencję i miłość. Ta książka, to czysty ogień. Niejednego czytelnika przyprawi o rumieńce z powodu ilości niegrzecznych i pikantnych momentów tak niesamowicie gorąco opisanych. Bohaterowie, którzy, nie jeden raz, swoim zachowaniem doprowadzą Was do szału. I pytanie, które będziecie zadawać sobie po każdym rozdziale, czy ta dziwna, żeby nie napisać chora realcja ma sens? Nie mniej jednak, bez tej całej karuzeli emocjonalnej nie było by ”Striptizerki”. Pomijając głównych bohaterów, zresztą bardzo wyrazistych i charakternych, wszystkie postacie pojawiające się w tej historii, dopełniają całości, bo bez niektórych momentów, które dla nie jednego czytelnika, mogą wydawać się szokujące, ta książka nie była by taaaaaka gorąca i pikantna. Ta książka , to także prawdziwa gratka dla osób kochających konie. Wiele charakterystycznych opisów, po których nie da się nie zauważyć, że autorka to prawdziwa pasjonatka tych pięknych i dostojnych stworzeń. „Kochałam konie, a przebywając z nimi, czułam się jak w innym świecie. To tam nauczyłam się zostawiać wszystkie problemy po przekroczeniu bramy” Reasumując „Striptizerka” to lektura, dla miłośników erotyków prrzez duże E. Gorąco i namiętnie polecam !!!