29.24
Literatura obyczajowa
Papierowe Serca
Sześć cichych pragnień
Wydawnictwo:
Papierowe Serca
Oprawa: okładka miękka
29,24 zł
29,24 zł/szt.
Cena rekomendowana: 49,99 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
On zawsze będzie ją ratował, nawet jeśli ona stara się o nim zapomnieć
Julia została sama. Próbuje poukładać życie na nowo, pozbierać się kawałek po kawałku, ale wewnętrzny smutek skutecznie sabotuje jej poczucie szczęścia. Dziewczyna chce zostawić minione wydarzenia za sobą, choć niektóre wspomnienia są piękne, jak te związane z pamiętnymi wakacjami, kiedy to ona, Kuba i Echo… ale ciii! To sekret, o którym nikt inny nie może się dowiedzieć.
Okazuje się jednak, że przed przeszłością nie tak łatwo uciec, tym bardziej że ona wciąż czegoś od ciebie chce, ma granatowe oczy, włosy jak skrzydła kruka i ciało pokryte tatuażami. I obiecała, że zawsze będzie cię ratować.
Ta historia jest naprawdę SPICY. Sugerowany wiek: 18+
Julia została sama. Próbuje poukładać życie na nowo, pozbierać się kawałek po kawałku, ale wewnętrzny smutek skutecznie sabotuje jej poczucie szczęścia. Dziewczyna chce zostawić minione wydarzenia za sobą, choć niektóre wspomnienia są piękne, jak te związane z pamiętnymi wakacjami, kiedy to ona, Kuba i Echo… ale ciii! To sekret, o którym nikt inny nie może się dowiedzieć.
Okazuje się jednak, że przed przeszłością nie tak łatwo uciec, tym bardziej że ona wciąż czegoś od ciebie chce, ma granatowe oczy, włosy jak skrzydła kruka i ciało pokryte tatuażami. I obiecała, że zawsze będzie cię ratować.
Ta historia jest naprawdę SPICY. Sugerowany wiek: 18+
Kraj produkcji: PL
Ostrzeżenia:
Sugerowany wiek: 18+
Szczegóły
Rok wydania
2025
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
336
Format
13.5 x 20.5
ISBN
9788383717074
Kraj produkcji
PL
Rodzaj
Książka
EAN
9788383717074
Data premiery
2025-03-12
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Kobiece Sp. k.
Dodałeś produkt do koszyka
Sześć cichych pragnień
29,24 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Julia chcę zacząć swoje życie na nowo. Stara się poukładać wszystko od początku. Gdy została sama, jest jej ciężko, no nie do końca sama bo jednak ma synka. Ma też pomoc swojej opiekunki. Chciałaby odkreślić grubą kreską swoją przeszłość, jednak ta ciągle powraca i nie daje o sobie zapomnieć. Dziewczyna chciałaby ukończyć studia i w tym może jej pomóc jej przyjaciółka, u której miałaby noclegi, oraz która by zajęła się i synem, gdy ona byłaby na uczelni przez weekend. Jednak cały czas się waha czy podoła, czy da radę pogodzić i pracę w tygodniu, i studia w weekendy, oraz oczywiście wychowywanie syna. Czy Julia podejmie to wyzwanie? Czy znajdzie się ktoś kto zawsze będzie stał za nią murem? A może odnajdzie też szczęście? Bardzo lubię twórczość Anna Langner. Mimo, że autorka zazwyczaj w swoich historiach porusza wiele trudnych tematów, to i tak wciągają mnie na tyle, że ciężko jest się od nich oderwać. Tak też było i tym razem. Julki życie po śmierci ukochanego, który przegrał walkę z chorobą stało się bardzo monotonne. Stara się pogodzić pracę z wychowywaniem syna, w tym często jej pomaga jej opiekunka. Aczkolwiek od chwili kiedy ma faceta pojawia się coraz więcej problemów i trudności. Dziewczyna chciałaby skończyć studia, jednak martwi się czy da radę to udźwignąć. Ma jednak pomoc przyjaciółki. W jej życiu pojawia się również przyjaciel z wyjazdu (z poprzedniej części) Echo wraca jak bumerang, i zawsze jest w pobliżu. Jednak Julia nie jest jeszcze pewna czy jest gotowa na nowy związek, cały czas tęskni za ukochanym. Nie będę ukrywać, że główna bohaterka działa mi trochę na nerwy, przegoniła chłopaka, a później miała pretensje o to, że o niej zapomniał. Z czasem pojawiają się tajemnicze smsy od nieznajomego numeru, jednak treści tych wiadomości wskazują, że musi to być albo Kuba, albo Echo bo tylko oni wiedzieli co się wydarzyło podczas ich wspólnego wyjazdu. Dziewczyna postanawia, że sama sobie z tym poradzi i nie informuje o nich nikogo. Książkę czyta się naprawdę szybko, aczkolwiek nużące było to jak Julia nie potrafiła się zdecydować i ciągle się wahała czego chce. Jeśli czytaliście pierwszy tom, to ten oczywiście polecam wam przeczytać. Ja na pewno niebawem sięgnę po kolejne książki autorki bo lubię jej lekkie pióro, oraz to, że potrafi wzbudzić w czytelniku bardzo wiele emocji.