37.84
Romans
WasPos
Tak chciał los
Wydawnictwo:
WasPos
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
37,84 zł
Cena rekomendowana: 48,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Czy w życiu można wyczerpać limit nieszczęść? Dominika nie raz się nad tym zastanawiała. Niespełna trzydziestoletnia malarka zdążyła już pochować matkę, toczyć spory z ojcem alkoholikiem, wyjść za mąż, owdowieć i doprowadzić na skraj bankructwa własną galerię sztuki.Piotr również znalazł się w trudnym położeniu. Żona porzuciła go z dnia na dzień, pozostawiając mu pod opieką siedmioletnią córkę. Mężczyzna, nie wiedząc, co począć, jedzie odwiedzić matkę, która od jakiegoś czasu mieszka na Suwalszczyźnie.Jak poznanie się tej dwójki wpłynie na jej życie? Czy przerwie pasmo nieszczęść, które dotyka Dominikę? Czy pomoże Piotrowi ponownie stanąć na nogi? A przede wszystkim… czy będą gotowi obdarzyć się uczuciem?Tak chciał los jest historią o samotności, trudnych relacjach rodzinnych i odnalezieniu się w rzeczywistości po stracie ukochanej osoby. Jednocześnie pokazuje, że każdy zasługuje na szczęście, które prędzej czy później zapuka do drzwi, dając nadzieję na upragniony happy end.
Kraj produkcji: PL
Ostrzeżenia:
Brak ostrzeżeń
Szczegóły
Rok wydania
2025
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
324
Format
14.3x20.5cm
Języki
polski
ISBN
9788382908640
Język oryginału
polski
Rodzaj
Książka
EAN
9788382908640
Data premiery
2025-10-10
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo WasPos Agnieszka Przyłucka
Podmiot odpowiedzialny
Agnieszka Przyłucka
Dodałeś produkt do koszyka
Tak chciał los
37,84 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Bardzo często sięgam po książki kompletnie przypadkowo, co i w tym przypadku miało miejsce. Opis mnie zachęcił, pojawiła się możliwość przeczytania - biorę. Książkę raczej zaliczę do tych spokojnych, otulających i pozwalających patrzeć jednym okiem na rozrabiające dziecko. Nie ma tutaj porywających akcji, czy całych stron opisów, wszystko raczej jest wyśrodkowane, choć przyznam, że momentami się nudziłam, nie mogłam wciągnąć, nawet miałam ochotę porzucić dalszą lekturę. Najbardziej bolesną dla mnie sprawą podczas czytania, jest brak więzi z bohaterem. Niestety tak i tutaj się zdarzyło, żaden nie zauroczyło mnie swoim charakterem, stylem bycia. Miałam wrażenie, że postacie są bezpłciowe i bezpodstawnie zmieniają zdanie - ale wiadomo, co czytelnik to inne podejście, ja niestety nie do końca trafiłam w swoje gusta. Na plusem na pewno są krótkie rozdziały, książkę czyta się na prawdę szybko. Reasumując, jeśli szuka się spokojnej lektury, przy której można po części błądzić myślami w innym kierunku, czy czegoś co pozwoli na małą odskocznię od codzienności - polecam, choć jak wspomniałam, to jednak nie jest książka dla mnie.