23.94
Romans
Szara Godzina
Tam gdzie czekał anioł
Wydawnictwo:
Szara Godzina
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
23,94 zł
Cena rekomendowana: 32,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Mama dwójki dorosłych dzieci, którą przerastają problemy, wyjeżdża do Ueckermünde, by uporządkować swoje życie. Pomimo wielu obaw i lęków, podejmuje pracę jako opiekunka starszego małżeństwa. Wkrótce na drodze bohaterki pojawiają się osoby, które zmieniają jej życie. Czy to przeznaczenie? Małe niemieckie miasteczko stopniowo staje się dla Beaty oazą spokoju, jednak ta pozorna równowaga zostaje zakłócona zaskakującymi wiadomościami. Książka Tam, gdzie czekał anioł to pozytywna, pełna nadziei i przebaczenia oraz wiary w drugiego człowieka opowieść zmuszająca Czytelnika do przemyśleń nad swoim życiem.
Szczegóły
Wydanie
1
Rok wydania
2017
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
272
Format
13.5x21.0cm
Języki
polski
ISBN
9788365684271
Rodzaj
Książka
Stan
Nowy
EAN
9788365684271
Data premiery
2017-10-27
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo SZARA GODZINA Ireneusz Godawa Patrycjusz Godawa s.c.
Dodałeś produkt do koszyka
Tam gdzie czekał anioł
23,94 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Beata, mama dwójki dorosłych dzieci, po tym jak straciła pracę w Warszawie postanowiła zaryzykować i wyjechała do Niemiec. Tam jako opiekunka starszego małżeństwa stara się wrócić do równowagi i ma też nadzieję na poprawę jej relacji z mężem. Niestety on jak i jego mama wciąż próbują ściągać kobietę w dół. Jednak Beata trwa w swoim zamiarze rocznej pracy w tym małym niemieckim miasteczku, w którym życie toczy się własnym rytmem. Pewnego dnia w jej ręce trafia pamiętnik Loli, kobiety przebywającej w obozie pracy. Jej przeżycia prowokują Beatę, by dowiedzieć się o niej czegoś więcej.. Jednocześnie co krok kobieta trafia na.. anioły... "Tam, gdzie czekał anioł" to piękna, ciepła, dająca nadzieję opowieść o odnajdywaniu siebie, swojej drogi, na której każdy może dostrzec ślad anioła. To również opowieść o tym, że my sami często stajemy się aniołem dla drugiego człowieka. Książka przez którą przepłynęłam niesiona niesamowicie przyjemną aurą, jaką roztacza, ukazuje moc przebaczenia i wiary w człowieka, mimo wszystko. Czytanie tej historii było jak karmienie się nadzieją, że nigdy nie jest za późno na zmianę. Fabuła i wykreowani bohaterowie, ich codzienność, wybory, przeszłość, zachęcają do refleksji nad własnym życiem. Jestem pewna, że jej treść i przesłanie jeszcze długo będzie we mnie pracować. Dodatkowym plusem książki jest to, że autorka przybliża nam historię miejsc, które odwiedza Beata. Są to m.in. Police. Wiele ciekawostek z czasów wojny i nie tylko, o których czytałam z wielkim zainteresowaniem.