35.53
Horror i groza
WasPos
Tańcząc z cieniami
Wydawnictwo:
WasPos
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
35,53 zł
Cena rekomendowana: 45,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Tajemnicze śledztwo, które zmrozi krew w żyłach!
Co może być gorszego od śmierci?
Grupa youtuberów, znana z ekscytujących paranormalnych śledztw, podejmuje się nowego, przyprawiającego o dreszcze, zadania. Zrozpaczona matka młodej dziewczyny twierdzi, że dusza córki utknęła pomiędzy światem żywych a umarłych. Tymczasem na cmentarzu w Trzebini dochodzi do tajemniczych zapadnięć grobów, a jedno z ciał znika bez śladu.
Czy te dwie zagadki są w jakiś sposób ze sobą powiązane? Czy badacze zjawisk nadprzyrodzonych odkryją prawdę, zanim będzie za późno? Przygotuj się na niesamowitą podróż pełną napięcia i niewyjaśnionych zjawisk!
Co może być gorszego od śmierci?
Grupa youtuberów, znana z ekscytujących paranormalnych śledztw, podejmuje się nowego, przyprawiającego o dreszcze, zadania. Zrozpaczona matka młodej dziewczyny twierdzi, że dusza córki utknęła pomiędzy światem żywych a umarłych. Tymczasem na cmentarzu w Trzebini dochodzi do tajemniczych zapadnięć grobów, a jedno z ciał znika bez śladu.
Czy te dwie zagadki są w jakiś sposób ze sobą powiązane? Czy badacze zjawisk nadprzyrodzonych odkryją prawdę, zanim będzie za późno? Przygotuj się na niesamowitą podróż pełną napięcia i niewyjaśnionych zjawisk!
Szczegóły
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
245
Format
14.3 x 20.5 cm
Języki
polski
ISBN
9788382905823
Język oryginału
polski
Redakcja
Szelest Kinga
Rodzaj
Książka
EAN
9788382905823
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo WasPos Agnieszka Przyłucka
Podmiot odpowiedzialny
Agnieszka Przyłucka
Dodałeś produkt do koszyka
Tańcząc z cieniami
35,53 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
„Tańcząc z cieniami” Karola Fitrzyka to kolejne niezwykle udane spotkanie z twórczością autora, którego książki potrafią mnie zaintrygować od pierwszej strony i utrzymują napięcie na wysokim poziomie, aż do samego końca! Tym razem autor postawił na niezwykle ciekawe połączenie zjawisk nadprzyrodzonych, paranormalnych z życiem codziennym. Bardzo spodobało mi się również nawiązanie do autentycznych wydarzeń krajowych, czyli zapadlisk w Trzebinie. Ernest, Nikola, Piotr i Paweł to zgrana grupa youtuberów, którzy interesują się zjawiskami paranormalnymi. Jeżdżą w tajemnicze miejsca, w których dochodzi do takich zdarzeń i nagrywają filmy. Pewnego dnia otrzymują telefon od zdesperowanej matki, która prosi ich o pomoc w uratowaniu córki. Okazuje się, że ich pierwsze płatne zlecenie odmieni ich dotychczasowe życie. Nikola, która jest medium, próbuje skontaktować się z duchem dziewczyny, a od tego momentu cała grupa czuje czyjąś obecność, a Nikola odczuwa jeszcze więcej. Nic nie jest takim, jakim się wydawało, a zdarzenia, które mają miejsce, zaskakują! Młodzi youtuberzy przestają czuć się bezpiecznie, a powtarzające się zapadliska oraz zniknięcie ciała sugerują, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a wszystko jest ze sobą ściśle powiązane. Przyznam szczerze, że ostatnio literatura grozy nie gości u mnie często, ale w dalszym ciągu chętnie po nią sięgam. Ten tytuł pozwolił mi poczuć dreszcze i wprowadził nieco obaw w moją codzienność. Historia wciągnęła mnie już od samego początku, szczególnie że kiedyś też dużo interesowałam się kontaktami z duchami, na szczęście mi to minęło, bo czytając ten tytuł, zdecydowanie czułam ciarki! Autor świetnie poprowadził akcje, utrzymał napięcie na niezwykle wysokim poziomie, a dodatkowo jeszcze zaskoczył czytelnika! Myślę, że postawił sobie niezwykle wysoko poprzeczkę, pisząc najlepsze dzieło, jakie miałam okazję czytać spod jego pióra! Ja bardzo polecam, szczególnie tym, którzy lubią poczuć odrobinę strachu i niepewności!