31.2
Książki
Prozami
To może się udać!
Wydawnictwo:
Prozami
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
31,20 zł
Cena rekomendowana: 50,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: jutro (środa 24.06.2026)
Opis
Nie każda historia o miłości zaczyna się od drugiej osoby. Czasem zaczyna się od odwagi.Ola Kochanowicz żyje w pozornie stabilnym związku i ma jasno określone marzenia – chce pracować w prestiżowej londyńskiej cukierni i w końcu robić to, co kocha. Kiedy jednak jej partner żąda, by wybrała między macierzyństwem a karierą, Ola po raz pierwszy zadaje sobie pytanie, czego naprawdę pragnie.Przeprowadzka nad morze, nowe znajomości i zapach świeżo pieczonych ciast stają się tłem dla historii o dojrzewaniu do wolności. To powieść o kobietach, które długo milczały, o odwadze, która dojrzewa po cichu, i o miłości, która może przyjść z najmniej spodziewanej strony.To może się udać to ciepła, poruszająca książka o tym, że nigdy nie jest za późno, by odzyskać siebie. Dla wszystkich kobiet, które chcą uwierzyć, że ich życie też może smakować szczęściem.
Szczegóły
Wydanie
1
Rok wydania
2025
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
336
Format
14.5x20.5cm
Języki
polski
ISBN
9788368249477
Język oryginału
polski
Tytuł oryginału
To może się udać!
Rodzaj
Książka
EAN
9788368249477
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Prozami Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
To może się udać!
31,20 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
,,Popijam wino, zazdroszcząc mu. Tego, że potrafi sam siebie docenić. Że nie szuka uznania w oczach innych, lecz czerpie zadowolenie z własnego wnętrza. Przytłacza mnie poczucie, że jest to dla mnie zupełnie nieosiągalne." ,,Nie daj sobie wmówić, że jesteś gorsza. I że to, co robisz jest bezwartościowe." Myślę, że opowieść, która potrafi podkreślić jak bardzo sami w swoim życiu siebie ograniczamy. Jak bardzo nie wierzymy w swoje możliwości na tyle, że słowa innych ranią nas od środka. Autorka pokazała nam dwie osobowości. Mężczyznę, który wierzy w to, co potrafi i nie szuka zapewniania, że tak jest. Niekoniecznie jest osobą pozytywną, gdyż nie zauważa tego, co dla jego drugiej połówki jest ważne. Stawia jej nawet ultimatum, że albo wybierze macierzyństwo z nim, albo swoją pracę w cukierni. On nie rozumie jej pasji. Co innego jej przyjaciółka, która niemal chciałaby świętować każdy jej najdrobniejszy wyczyn. Sama stara się o dziecko, ale nie naciska drugiej na tematy dla niej wrażliwe. Jest jej wsparciem i spowiednikiem, którego często potrzebuje. Ola jest wspaniałą kobietą, która pragnie mieć dzieci, ale nie w tym czasie. Ogromnie zależało jej pracować w szanowanej cukierni, a dzieła, które wchodzą z jej rąk są naprawdę niesamowite. Wciąż dopuszczała do ustępstw w związku, jednak odkąd jej partner dał jej ultimatum, inaczej spogląda na sytuacje, które wcześniej miały u nich miejsce. Zaczyna zauważać jego samolubne zachowanie i brak szacunku do jej pasji. Powoli dochodzi do niej, że zaczyna się dusić. Jej ciało samo odwraca się na jego widok i nie ma już tego, co kiedyś ich łączyło. Jak sądzicie, czy odważy się zawalczyć o siebie i odejść z miejsca, które ją uwiera niczym zdarty but? No powiem wam, że naprawdę wkręciłam się w nią od pierwszej strony. Dokładnie udało się ukazać te momenty, kiedy jedna ze stron widziała blokadę od tej drugiej i ten moment, kiedy doszło do niej, że nawet w związku można czuć się wolnym. Bo można wszystko, ale tylko z odpowiednią osobą:-) Myślę, że to idealna lektura dla osób, które wahają się w swoich decyzjach oraz nie mają śmiałości na jakiekolwiek zmiany. Pamiętajmy, że nasze szczęście zależy tylko od nas samych, bo to my wybieramy jacy chcemy być:-) Wspaniała, bardzo ją polecam!