44.27
Romans
WasPos
W sercu zemsty
Wydawnictwo:
WasPos
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
44,27 zł
Cena rekomendowana: 55,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Drugi tom porywającej mafijnej trylogii – jeszcze mroczniejszy, bardziej osobisty i niebezpieczny.Spojrzenie, które prześladowało Laurę w koszmarach, naprawdę istnieje. Należy do Massima Carusa, wujka Alessandra, człowieka odpowiedzialnego za śmierć jej rodziców. I wygląda na to, że nie powiedział on jeszcze ostatniego słowa.Czy to dlatego Laura zniknęła bez śladu? Trafiła w ręce bezwzględnego potwora i od tej chwili każdy dzień to walka o przetrwanie? A może wybrała odejście, by odzyskać kontrolę nad własnym życiem? Może zniknęła, by stać się inną kobietą – twardą, bezlitosną i zdolną do zemsty?Każdy scenariusz jest możliwy, a czas nie działa na jej korzyść.Alessandro zrobi wszystko, aby odnaleźć Laurę. Nie spocznie, dopóki nie upewni się, że jest bezpieczna. Nawet jeśli to, co kiedyś ich łączyło, zostało pogrzebane pod warstwą kłamstw, bólu i żalu.Ślady prowadzą w różnych kierunkach, ale żaden nie daje pewności, czy Laura żyje… a jeśli tak – jaką cenę zapłaciła, by przetrwać.To nie tylko opowieść o zranieniu i uczuciu, które nie chce zgasnąć – to także historia zemsty czekającej na swój moment.
Kraj produkcji: PL
Ostrzeżenia:
Brak ostrzeżeń
Szczegóły
Rok wydania
2025
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
384
Format
14.3x20.5cm
Języki
polski
ISBN
9788382908862
Język oryginału
polski
Redakcja
Szelest Kinga
Rodzaj
Książka
EAN
9788382908862
Data premiery
2025-11-25
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo WasPos Agnieszka Przyłucka
Podmiot odpowiedzialny
Agnieszka Przyłucka
Dodałeś produkt do koszyka
W sercu zemsty
44,27 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
„W sercu zemsty” Katarzyny Lewandowicz to druga część poruszającej serii, której początek stanowi książka „W sercu porachunków”. Autorka wraca do znanych nam już bohaterów i pokazuje, że przeszłości nie da się zostawić za sobą. Jeżeli nie przeczytaliście pierwszej części koniecznie musicie to nadrobić, by zagłębić się w lekturze, bo fabuła drugiego tomu rozgrywa się bezpośrednio po wcześniejszych wydarzeniach, porachunki, tajemnice i narastające napięcie prowadzą bohaterów na drogę, z której trudno zawrócić. Główni bohaterowie Laura i Alessandro przyciągają się do siebie niczym magnes, jest szalona namiętność, między nimi wciąż iskrzy. Obserwujemy przemianę Laury z delikatnej kobiety, w silną fizycznie i psychicznie osobę, która skwapliwie przygotowuje się, aby zrealizować swój plan. Motywem przewodnim książki jest zemsta, która nadaje tempa powieści, mamy mafię, porachunki i kobietę, która chce pomścić bliskich, wszystko to składa się na ciekawą, pełną akcji i zaskoczenia fabułę. Powieść napisana jest w bardzo dobrym stylu, wielowątkowa historia poruszająca ciekawe, ale i trudne tematy, pokazując zmiany zachodzące w bohaterach. Tom kończy się zaskakująco i sprawia, że chcemy więcej, jestem mega ciekawa jak to wszystko dalej się potoczy. Czytając książkę otrzymujemy emocje na najwyższym poziomie
💙„W sercu zemsty” to jeszcze bardziej emocjonalna kontynuacja losów Alessandro i Laury.W tej części przekonujemy się,że nic nie dzieje się bez przyczyny.Każdy zły ruch,jedna zła decyzja pociąga za sobą ciąg zdarzeń,które przynoszą cierpienie i prawdę o przeszłości,która powolutku zostaje odkrywana.To nie daje spokoju bohaterom,ponieważ czują się oszukani i samotni jednocześnie,gdy nie ma ważnej osoby obok siebie. 💙To opowieść o uczuciu,które zostało porzucone i o którym nie jest tak łatwo zapomnieć.Zrozumienie tego,co się czuje daje siłę do działania i poszukiwania,mimo niepowodzeń i braku śladów.Jest to także gorycz porażki i niezrozumienia,które napędza do zemsty i walki o samą siebie.Stanie się lepszą i silniejszą dla siebie,by przetrwać. 💙„W sercu zemsty” odkrywa karty o uczuciach bohaterów,którzy gubiąc się w swojej miłości chcą ją naprawić,by iść razem we właściwym kierunku.Niestety błędy bliskich z przeszłości będą mącić i zniechęcać do tego,by trwać przy sobie.Dopiero szczera rozmowa może przynieść coś dobrego,a czyny i gorące uniesienia udowodnić,że razem można więcej,tylko trzeba szczerości… 💙Zachwyciła mnie kontynuacja losów bohaterów i już wyczekuję na finał ich historii,ponieważ zakończenie wbija nóż w sercu i pozostawia w zawieszeniu.Otrzymujemy emocje na najwyższym poziomie! 💙Czytajcie-gorąco polecam📖