37.05
Romans
Replika
Wigilia z aniołem
Wydawnictwo:
Replika
Oprawa: Miękka
37,05 zł
Cena rekomendowana: 54,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Anioł w ciele człowieka i dziewczyna o anielskim sercu niosą w Wigilię radość potrzebującym.
On nie cierpi świąt Bożego Narodzenia. Ona całą sobą czuje ich magię. On skrywa w sercu bolesną ranę. Ona wbrew przeciwnościom losu nigdy nie traci nadziei. Ich pierwsze, przypadkowe spotkanie nie należy do udanych. Żyją w dwóch różnych światach. Żeby mogli ze sobą porozmawiać on musi umrzeć. Co stanie się, gdy jego miejsce zajmie anioł?
Daj się porwać magicznej opowieści, w której radość miesza się ze smutkiem, uśmiech przeplata ze łzami, a miłość... A miłość przynosi nadzieję.
On nie cierpi świąt Bożego Narodzenia. Ona całą sobą czuje ich magię. On skrywa w sercu bolesną ranę. Ona wbrew przeciwnościom losu nigdy nie traci nadziei. Ich pierwsze, przypadkowe spotkanie nie należy do udanych. Żyją w dwóch różnych światach. Żeby mogli ze sobą porozmawiać on musi umrzeć. Co stanie się, gdy jego miejsce zajmie anioł?
Daj się porwać magicznej opowieści, w której radość miesza się ze smutkiem, uśmiech przeplata ze łzami, a miłość... A miłość przynosi nadzieję.
Szczegóły
Tytuł
Wigilia z aniołem
Autor
Wydawnictwo
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka
Ilość stron
304
Format
14.5 x 20.5 cm
ISBN
9788368135558
Rodzaj
Książka
EAN
9788368135558
Data premiery
2024-11-05
Kraj produkcji
PL
Producent
Replika Aleksander Szabliński
Dodałeś produkt do koszyka
Wigilia z aniołem
37,05 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Nie powiem. Było to dla mnie wyzwanie, bo ja nie lubię gdy w książce pojawia się motyw duchów czy nadprzyrodzonych rzeczy. Ale czym jestem starsza (boże jak to brzmi, nie mam nawet trzydziestki haha), to staram się otwierać na nowe gatunki i powoli, małymi kroczkami próbuje. Tak było też w tym przypadku. Czy mi się podobała? I tak, i nie. Sami rozumiecie, wigilia, świąteczny i magiczny czas więc dzieją się różne dziwne rzeczy. Okej. Ale czym dalej tym było gorzej. Bo rozumiem spełnienie zachcianki, aby padał śnieg, czy jakiś tam innych drobnych rzeczy, tak w momencie gdy dochodziło to zabierania mu energii- z wiadomych przyczyn nie będę pisała szczegółowo aby nie odebrać wam radości z czytania, dla mnie to było po prostu za dużo. Na początku fajnie mi się to czytało, ale później było tego za dużo. I było łatwe do przewidzenia. (Ale weźcie pod uwagę, że ja dopiero się otwieram na takie nadprzyrodzone historie, więc jeśli wy takie lubicie będziecie zadowoleni). Postać Gabriela to jakieś nieporozumienie. Autorka idealnie odwzorowała tego gbura, nieszanującego żadnego człowieka, dawno nie miałam tak znienawidzonej postaci, słowo! Marysia zaś- kobieta „anioł”, pomocna, empatyczna i bezinteresowna. Totalnie przeciwieństwo głównego bohatera. Bardzo fajnie wykreowani bohaterowie, sprawiają, że w książce pojawiają się jakieś emocje. Mimo kilku sytuacji w których wywracałam oczami, to czytało się bardzo przyjemnie. Przeczytałam ją w jeden dzień, jeśli ktoś będzie szukał typowo świątecznej historii- polecam. Idealnie również sprawdzi się na prezent, sami spójrzcie na tę barwione brzegi. Przepiękna! Przepiękna i subtelna. *To jest moja prywatna opinia. Zachęcam do przeczytania i wyrobienia sobie własnego zdania.
Gabriel to biznesmen, który nie cierpi Świąt Bożego Narodzenia, gardzi drugim człowiekiem, a słowo dobroczynność nie przechodzi mu nawet przez gardło, nie wspominając o jakimkolwiek działaniu, które mógłby podjąć dla bliźniego. To Egoista w pełnym tego słowa znaczeniu! Marysia natomiast uwielbia święta, całą sobą czuje ich magię, dlatego w tym wyjątkowym czasie poświęca się dla innych, zwłaszcza podopiecznych fundacji, dla której pracuje. Ich pierwsze spotkanie nie należy do udanych - krótko mówiąc, to istna katastrofa! I wtedy dzieje się … Magia… Czy Anioł w ciele człowieka i dziewczyna o anielskim sercu sprawią, że magia świąt zadziała i ten wyjątkowy czas w roku będzie obfitował w cuda? . „Wigilia z aniołem” to pełna magii i sporej dawki mniejszych i większych zjawisk nadprzyrodzonych powieść ku pokrzepieniu serc. Gdzie łzy i ludzkie tragedie przeplatają się z radością płynącą prosto z serca. Gdzie prawda i dobro góruje nad złymi uczynkami, a wiara i nadzieja sprawia, że z optymizmem patrzymy w przyszłość. Gdzie miłość wygrywa i jest w stanie odczarować nawet najbardziej szary dzień! . Może jest to i jedna z tych naiwnych opowiastek, w której niczym w baśni dla dzieci dobro wygrywa ze złem, ale czyż i nie takich historii potrzebujemy? Zwłaszcza na Święta?