loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
28.54 Romans NieZwykłe

Wredny szef

Wydawnictwo: NieZwykłe
Oprawa: okładka miękka
28,54 zł
Cena rekomendowana: 43,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj

Opis

Wznowienie bestsellera Katarzyny Rzepeckiej! Powieść zawiera nowy, niepublikowany dotąd rozdział.

Zakazany romans w warszawskim biurowcu. Karolina Kot pilnie musi zmienić pracę i w końcu otrzymuje posadę opiekuna klienta w polskim oddziale niemieckiej agencji reklamowej. Światełko w tunelu zawodowej kariery trochę blednie, kiedy okazuje się, że jej nowym szefem jest Martin Flis. Facet, z którym spędziła niezobowiązującą jedną noc. Gdy Martin rozpoznaje Karolinę, czuje do niej niechęć. Taką samą jak ona do niego. Na wszelki wypadek mężczyzna od razu daje jej do zrozumienia, że to, co się między nimi wydarzyło, nie ma znaczenia, a jeśli komukolwiek o tym powie, pożegna się z pracą. A na dodatek jest przekonany, że kobieta wszystko sobie zaplanowała. W taki oto sposób wraz z posadą Karolina zyskuje wyjątkowo wrednego, choć niewątpliwie seksownego szefa. Jakby to nie wystarczyło, wkrótce do zespołu dołącza były narzeczony Karoliny, który chce ją odzyskać.

Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej osiemnastego roku życia.
Opis pochodzi od Wydawcy.

Szczegóły

Rok wydania
2024
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
322
Języki
polski
ISBN
9788383626383
Rodzaj
Książka
EAN
9788383626383
Data premiery
2024-09-11
Kraj produkcji
PL
Producent
GRUPA WYDAWNICZA Dariusz Marszałek
Dąbrowskiego 57/4
32-600 Oświęcim
PL
537852877
[email protected]

Recenzje

4.50/5
Ilość opinii: 2
5
1
4
1
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
Mirela Marcinek
23 września 2024 r.
4/5

RECENZJA „WREDNY SZEF” Cykl: Wredny szef (tom 1) AUTOR: KATARZYNA RZEPECKA WYDAWNICTWO: NieZwykłe Wznowienie bestsellera Katarzyny Rzepeckiej. „Wygląda jak burzowa chmura, z której zaraz wydobędą się pioruny. Jeżeli wejdzie do wody, wiem, że rozpęta się sztorm. Wtargnie do mojego serca, ciała i umysłu, nie pozostawiając miejsca na nic innego. Będzie liczyć się tylko on”. „Wredny Szef” to piekielnie dobra, niesamowicie lekka, błyskotliwa, zabawna, niebanalna, intensywna, intrygująca, emocjonująca historia, która zachwyciła mnie i skradła moje serce. Romans biurowy, który zawiera wszystko, to co lubię w książce, niebanalną fabułę, nutkę humoru, huśtawkę emocjonalną, realia pracy w korporacji, tajemnice, zakazaną relację, gorące i zmysłowe sceny, uczucia, nad którym nie da się zapanować, świetnie nakreślonych bohaterów, zwroty akcji, a to wszystko sprawia niezapomniane doznania czytelnicze. Ale to nie wszystko, co skrywa w sobie ta historia, ponieważ autorka porusza w niej wiele tematów, które warto odkryć. Oczarowała mnie i jestem pod takim samym wrażeniem, gdy czytałam ją za pierwszym razem, tylko w starym wydaniu. Zapadła mi w pamięć, gdy tylko zaczęłam ją czytać, cała historia powróciła jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Autorka zrobiła delikatną zmianę, usuwając jeden wątek, a za to dostajemy nowy rozdział. Autorka ciekawie poprowadziła fabułę książki, wciąga czytelnika od pierwszych stron, wywołując burzę emocji. Od pierwszych stron zostajemy wciągnięci w wir wydarzeń. Całość jest idealnie wyważona. Dialogi świetnie poprowadzone. Scena z tabletkami na potencje, rozbawiła mnie do łez. Dzięki tej historii zobaczymy, że czasami trzeba się zatrzymać i spojrzeć wstecz, ale również patrzeć na drugą osobę. Żeby nie oczekiwać, ale też się starać, a najważniejsze, aby walczyć o swoje i rozmawiać. I czasami trzeba postawić kogoś ponad sobą, nawet wtedy, kiedy byśmy musieli cierpieć. Fabuła książki wciągająca, spójna, dynamicznie poprowadzona, przemyślana przez autora w każdym detalu. Autorka ma niesamowicie lekkie i przyjemnie pióro, idealnie obrazowe, które sprawia, że czytelnik wczuwa się w pokazane emocje. Styl autorki sprawia, że przez tę historię dosłownie płyniemy, zagłębiając się w tę opowieść. Ja pochłonęłam ją na raz, spędzając z nią niezapomniane chwile. „— Czasem trzeba popełnić i dostrzec błąd, by odnaleźć praw- dziwą drogę. Takie potknięcie otwiera ci oczy na wiele rzeczy”. Książki napisana jest w większości perspektywy głównej bohaterki Karoliny, dzięki czemu możemy idealnie ją poznać, zobaczyć, jaką jest osobą. Zobaczymy jej kłębiące się emocje, i to, co przeżywa. Pod koniec dostajemy perspektywę Martina, co było dobrym zabiegiem, ponieważ mogłam poznać jego myśli i emocje. Zobaczymy, co rozdziera jego serce i co pomogło mu podjąć najważniejsze decyzje w jego życiu. Bohaterzy genialnie wykreowani, inteligentni, wyraziści, różnorodni, barwni, wielowymiarowi, charakterni, skomplikowani, interesujący, niepokorni, charakterni i autentyczni. Relacja pomiędzy głównymi bohaterami jest pełna napięcia, to istny rollercoaster emocji. Napięcie i podniecanie pomiędzy nimi rośnie z każdą chwilą. Powietrze między nimi jest naładowane niewypowiedzianymi pragnieniami. Idealnie możemy wczuć się w ich emocje, poczuć ich obawy. Wnikliwie pokazuje emocje i myśli bohaterów, co pozwala wczuć się w ich sytuację. Zobaczymy, jak złośliwości pomiędzy nimi zamieniają się w grę, kto komu bardziej dogryzie, wszystko podszyte ogromnym pożądaniem i skrytymi uczuciami. Co najważniejsze nie można było przewidzieć, jak potoczy się ich każde starcie i jak potoczy się ich historia. Karolina dzięki Martinowi dostaje skrzydeł i czuję się piękna i pożądana. Ale również nik nie wkurza ją tak jak on. „Niewidzialne łańcuchy odblokowują moje serce i dusze, gdy czuję, jak uchodzi ze mnie nieznośny ciężar. Myślę też, że po prostu sobie go odpuściłam. Pogrzebałam tę miłość do końca i zakończyłam ów etap w swoim życiu. W końcu się uwolniłam”. Karolina po zakończeniu długoletniego związku długo nie może się pozbierać. Zdrada ukochanego była, jak strzał prosto w serce. Za namową przyjaciółki Anki, Karolina zgadza się pójść do klubu. Tam poznaje przystojnego nieznajomego mężczyznę, z którym spędza, jedną nic niezobowiązującą noc. Po długich poszukiwaniach nowej pracy w swojej branży zostaje zatrudniona w najbardziej prestiżowej agencji reklamowej w Europie N1. Właśnie jest jedno, ale, a jej jednonocna przygoda okazuje się katastrofą gdy okazuje się, że jej nowym szefem jest Martin Flis, mężczyzna, z którym się przespała. Los sprawił w dziwny sposób, że ich ponownie ze sobą zetknął. Życie Karoliny przybiera niespodziewany obrót, w dodatku nie wie, jak ma się w tym odnaleźć. Nie spodziewała się, że jej życie zacznie tak wyglądać i wplącze się w romans niczym z romansu z książek, w dodatku wszystko się tak pokomplikuje. Sprawy nie ułatwia Martin, stając się wobec niej niezwykłe wredny i z każdym dniem coraz bardziej złośliwy. Wkurza ją swoim zachowaniem na każdym kroku, pomiędzy tą dwójką, pożądanie aż kipi a przyciąganie czuć wręcz namacalnie. A potem robi się coraz gorzej, tym bardziej, kiedy w firmie zostaje zatrudniony jej były narzeczony. Jest udręczona tą całą sytuacją, przyciąganiem, odpychaniem i wodzeniem jej za nos. -Czy Karolina poukłada swoje życie? -Czy poradzi sobie z sytuacją, w której się znalazła? ‐Czy uda jej się oprzeć nieznośnemu szefowi, który na nią działa? -Czy Martin pozwoli sobie na uczucia względem Karoliny? -Czy może być coś więcej pomiędzy nimi niż stosunki czysto służbowe, czy pozwolą sobie na uczucia? -Czy Martin ma poważne zamiary względem Karoliny? -Czy Karolina zdoła odciąć się od Martina i poukłada wszystko zgodnie z własnymi uczuciami? -Jak zakończy się ich historia? Polecam.

Czytaj więcej
@fascynacja.ksiazkami
07 września 2024 r.
5/5

Drugie wydanie jest nie mniej emocjonalne co pierwsze.Zabiera czytelnika w znakomity romans biurowy połączony z możliwością odkrywania tajemnic przeszłości i towarzyszeniu bohaterom w ich relacje pełnej zaskakujących zwrotów akcji.Na nowo przeżyłam olbrzymią dawkę emocji,momentów wzruszających oraz wydarzeń z ciętym językiem postaci.Ich relacja jest zabawna z dużą dawką pożądania ciężkiego do okiełznania.Iskrzy,parzy i eksploduje🔥Potrafią na nowo dobudzić zmysły i wyobraźnię podczas czytania💙 💙Bardzo podobał mi się zmieniony wątek covidu na kryminalny.Nutka niebezpieczeństwa,strachu i lęku sprawił,że coś nowego dzieje się w tej historii.Dodatkowy rozdział rozbudował losy postaci oraz ich nieokiełznany charakter.To świetny bonus,który czyni lekturę jeszcze ciekawszą. Piękne wydanie z nową szatą graficzną cieszy oko-cudo💙 💙Nie zastanawiajcie się i jak najszybciej sięgnijcie po odświeżoną wersję „Wrednego Szefa”-efekt zaskoczenia-gwarantowany! Będziecie zachwyceni jak ja💙 💙Z całego serca polecam💙

Czytaj więcej
28,54 zł
Cena rekomendowana: 43,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Dodałeś produkt do koszyka
Wredny szef - Katarzyna Rzepecka
Wredny szef
Katarzyna Rzepecka
28,54 zł
Przejdź do koszyka
28,54 zł
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO