loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
14.99 Literatura obyczajowa Filia

Wszystko będzie dobrze

Wydawnictwo: Filia
Oprawa: Miękka
14,99 zł
Cena rekomendowana: 44,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj

Opis

Ida jest rozwódką, która samotnie wychowuje nastoletniego syna i opiekuje się dwiema lekko zwariowanymi ciotkami. Wandzia i Ofelia to bliźniaczki o skrajnie różnych charakterach ? pierwsza jest stateczna, druga postrzelona, obie jednak są tak samo energiczne i pomysłowe, przez co sprawiają mnóstwo kłopotów. Mają jednak jeden wspólny cel: pragną znaleźć Idzie męża, dlatego nie ustają w próbach swatania jej z prawie każdym wolnym mężczyzną, który pojawi się na horyzoncie, nie zważając na jej rozpaczliwe protesty.

Kraj produkcji: Polska

Szczegóły

Tytuł
Wszystko będzie dobrze
Wydawnictwo
Rok wydania
2022
Oprawa
Miękka
Ilość stron
352
Format
13.5x20.5cm
Języki
polski
ISBN
9788381959933
Rodzaj
Książka
EAN
9788381959933
Data premiery
2022-05-18
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Wydawnicza Filia sp. z o.o.
Kleeberga 2
61-615 Poznań
PL
665897872
[email protected]

Recenzje

5.00/5
Ilość opinii: 3
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
Jolka
25 marca 2025 r.
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
“Opinia potwierdzona zakupem“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która zakupiła ten produkt w naszym sklepie.

Zwariowane perypetie życia Idy, jej nastoletniego syna i jej osiemdziesięcioletnich ciotek Wandy i Ofelii podczas pandemii. Lekka i zabawna opowieść, nie można się było oderwać nie przeczytawszy do końca. Polecam sedecznie.

BRUNETTE BOOKS
07 czerwca 2022 r.
5/5

Rozwódka Ida samotnie wychowuje nastoletniego syna oraz opiekuje się lekko stukniętymi cioteczkami. Wanda i Ofelia to bliźniaczki o bardzo różnych charakterach i równie szalonych pomysłach. Ida ma z nimi mnóstwo kłopotów. Zwariowane ciotki mają wspólny cel. Otóż za wszelką cenę pragną znaleźć Idzie męża. Pomimo rozpaczliwych protestów Idy nie ustają w próbach swatania jej z prawie każdym wolnym mężczyzną, który pojawi się na horyzoncie. "Wszystko będzie dobrze " to historia przepełniona emocjami. Bohaterka samotnie wychowuje nastoletniego syna. Na dodatek opiekuje się ciotkami, które ciągle ją swatają. To wszystko rozgrywa się w czasie pandemii koronawirusa, restrykcji i obostrzeń. Autorka przypomina nam o pandemii i wszystkim, co wtedy miało miejsce. Ta historia pokazuje jak bohaterowie radzili sobie podczas pandemii i z czym musieli zmierzyć się. Ta książka to istna komedia ze zwariowanymi cioteczkami, które przypadły mi do gustu i sprawiły, że wiele razy śmiałam się. Ciotki rozbawiły mnie do łez, dlatego z przyjemnością śledziłam ich losy, aby dowiedzieć się, co kombinują. Autorka ma lekki styl i z pewnością przeczytam jej kolejne książki. Tę książkę przeczytałam szybko. Autorka tą historią daje nadzieję na lepsze jutro i pokazuje, że nawet gdy jest źle nie będzie to trwało wiecznie. Warto mieć tę książkę na swojej półce. Nie dość, że to świetna historia to jeszcze nasi najmłodsi będą mogli w przyszłości przeczytać, co przeżyli ich przodkowie w tych ciężkich czasach. Polecam!

Czytaj więcej
Monika
07 czerwca 2022 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

Ida to kobieta po przejściach. Sama wychowuje nastoletniego syna i opiekuje się swoimi ciotkami, Wandą i Ofelią, które są bardzo zwariowane i pełne życia, mimo tego, że mają ponad osiemdziesiąt lat. Na siłę próbują znaleźć męża dla Idy, z czego wyniknie dużo zabawnych sytuacji. Fabuła książki w dużej mierze skupia się na temacie pandemii. Początkowo trochę mi to przeszkadzało, jednak autorka przedstawiła ten temat w humorystyczny sposób. Najbardziej barwne postaci tej książki to Wanda i Ofelia, które bardzo często wywoływały uśmiech na mojej twarzy. Książka może o banalnym tytule, ale jakże często wystarczy kogoś przytulić i zapewnić, że wszystko będzie dobrze. Mam za sobą kilka książek pani Renaty Kosin i jeszcze na żadnej się nie zawiodłam.

Czytaj więcej
14,99 zł
Cena rekomendowana: 44,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Dodałeś produkt do koszyka
Wszystko będzie dobrze - Renata Kosin
Wszystko będzie dobrze
Renata Kosin
14,99 zł
Przejdź do koszyka
14,99 zł
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO