32.12
Dla młodzieży 15-18 (Young Adult)
We need YA
Wyśnij mnie. Tom 6
32,12 zł
Cena rekomendowana: 54,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Opis
Wybuchowy finał bestsellerowej serii „Dotknij mnie”!
Juliette Ferrars.
Ella Sommers.
Która jest prawdą, a która kłamstwem?
Teraz, gdy Ella wie, kim jest Juliette i do czego została stworzona, sprawy się jeszcze bardziej skomplikowały. Gdy stara się zrozumieć prześladującą ją przeszłość i patrzy w przyszłość bardziej niepewną niż kiedykolwiek, granice między dobrem a złem – między Ellą i Juliette – zacierają się. A w obliczu zbliżających się starych wrogów jej przeznaczenie może nie należeć do niej.
Nadchodzi dzień rozliczenia. Istnieje ryzyko, że nie będzie mogła wybrać, po której stronie stanie do walki.
Juliette Ferrars.
Ella Sommers.
Która jest prawdą, a która kłamstwem?
Teraz, gdy Ella wie, kim jest Juliette i do czego została stworzona, sprawy się jeszcze bardziej skomplikowały. Gdy stara się zrozumieć prześladującą ją przeszłość i patrzy w przyszłość bardziej niepewną niż kiedykolwiek, granice między dobrem a złem – między Ellą i Juliette – zacierają się. A w obliczu zbliżających się starych wrogów jej przeznaczenie może nie należeć do niej.
Nadchodzi dzień rozliczenia. Istnieje ryzyko, że nie będzie mogła wybrać, po której stronie stanie do walki.
Kraj produkcji: PL
Szczegóły
Tytuł
Wyśnij mnie. Tom 6
Autor
Wydawnictwo
Seria
Rok wydania
2024
Oprawa
Twarda
Ilość stron
352
Format
13.5 x 20.5 cm
Języki
polski
ISBN
9788367974424
Liczba tomów
6
Numer tomu
6
Tłumacze
Brodzik Agnieszka
Kraj produkcji
PL
Rodzaj
Książka
EAN
9788367974424
Data premiery
2024-05-27
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Podmiot odpowiedzialny
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Wyśnij mnie. Tom 6
32,12 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
"Ta chwila. W tym miejscu. Moje kości przy jego kościach. To jest mój dom." ************ Finał kultowej serii Tahereh Mafi. Co napisać, żeby nie napisać za dużo? Czy było idealnie i dokładnie tego się spodziewałam? Nie do końca. Ale czy było aż tak źle i czuję się rozczarowana? Też nie. Z całą pewnością mogło być lepiej, ale przyznaję, że i tak mi się łezka w oku zakręciła. Na moje odczucia ogromny wpływ ma fakt, że darzę tę książki ogromnym sentymentem i sama możliwość powrotu do tego uniwersum, ponownego spotkania bohaterów, sprawiła mi ogromną radość i tak samo jak pozostałe część, tę też przeczytałam za jednym posiedzeniem. Z resztą nie wyobrażałam sobie, że mogę jej nie przeczytać lub odłożyć w połowie. Dlatego nie sugerujcie się za bardzo opiniami innych, tylko zabierajcie się za lekturę. Tak czy inaczej będzie warto.