loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
30.48 Literatura obyczajowa Filia

Zauroczenie. Tom 2. Zakochanie

Wydawnictwo: Filia
Oprawa: Miękka
30,48 zł
Cena rekomendowana: 49,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj

Opis

TAK WIELU MARZY O MIŁOŚCI. ALE KIEDY ONA WRESZCIE PRZYCHODZI, NIE ZAWSZE JEST ŁATWO.

Kacper sądził, że o tym uczuciu wie wszystko. Żadna kobieta nigdy mu nie odmówiła spotkania. Do czasu, gdy naprawdę się zakochał. Co robić, gdy uczucie przychodzi w złym czasie? Dziadek Kacpra zakochał się miesiąc przed ślubem w innej kobiecie niż przyszła żona. Dopiero gdy tego doświadczył, zrozumiał, czym jest prawdziwa miłość. Nie odważył się stawić czoła rodzinie, odwołać przygotowanego już wesela. Całe życie tego żałował. Czy wnuk powtórzy rodzinną historię? Kacper jest w podobnej sytuacji. Nikt nie daje tej miłości szans. Krótko się znają, on ma narzeczoną. Może nie warto? A może tylko to warto?

Piękna opowieść o miłości, która nie jest łatwa.

Kraj produkcji: PL

Szczegóły

Tytuł
Zauroczenie. Tom 2. Zakochanie
Wydawnictwo
Wydanie
1
Rok wydania
2025
Oprawa
Miękka
Ilość stron
368
Format
13.5 x 20.5 cm
Języki
polski
ISBN
9788384023334
Kraj produkcji
PL
Rodzaj
Książka
EAN
9788384023334
Data premiery
2025-06-18
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Wydawnicza Filia sp. z o.o.
Kleeberga 2
61-615 Poznań
PL
665897872
[email protected]

Recenzje

5.00/5
Ilość opinii: 3
5
3
4
0
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
przyrodaz
28 sierpnia 2025 r.
5/5

Powiem wam, że miłość z człowiekiem potrafi zrobić dosłownie wszystko. Autorka zaserwowała nam jej przeróżne odsłony ukazując na bazie wieku, który się w tym czasie posiada. Najwięcej miejsca poświęciła Kacprowi, mężczyźnie, który zakochiwał się na zabój na około dwa tygodnie, a później jego serce zmieniało bieg i przenosiło się na kogoś nowego. Obecnie jest w najdłuższym związku jakiego doczekał i ponownie stało się coś dziwnego. Ujrzał piękną kobiecą twarz i przepadł. Nawet nie zwracał uwagi na fakt, że ma dzieci. W wyniku pewnych wydarzeń został poturbowany i obecnie przebywa w szpitalu. Ona sama jest w separacji ze swoim mężem, który zostawił ją dla innej, do której od razu się wyprowadził. Wtedy na dzieciach jakoś mu nie zależało, ale kiedy tylko przychodzi żeby je odwiedzić, to wciąż szuka zaczepki, aby pokazać jak nieudolną jest matką i jak nie nadaje się na nią. Matka Emilii również przechodzi dosyć silne uczucie, choć boi się, że zanim na dobre się zacznie, coś sprawi, że się skończy. W momencie odwiedzin pewnego przystojniaka on nagle łapie się za serce i po czasie zostaje zabrany przez karetkę. W tym momencie Ada chce walczyć o to, co może zostać jej odebrane. Kacper nie wie co ma ze sobą zrobić, bo żal mu narzeczonej, choć i jej stronę również poznamy, ale nie wie dlaczego pragnie całym sobą zobaczyć się z Emilią. To jest silniejsze od niego na tyle, że sam wypisuje się ze szpitala... Miłości tych ludzi są bardzo trudne. Nawet autorka utkała tutaj postać, która nie pozwala wierzyć w dawne przekonania ludzi i usiłuje przekonać swoją przyjaciółkę do tego, że w miłości należy być szczęśliwym. Żadni bogowie nie naślą na nikogo nieszczęścia za to, że kocha, jest miły i kroczy drogą szczęścia. To pamiętam jak kiedyś moja świętej pamięci ciocia mówiła, że jeśli dostała szczęście, to niedługo się skończy i dostanie po nosie. W ten sposób sama odbierała sobie możliwość radości i pozytywów w życiu. Mówi się, że im ktoś starszy, ten ma większą wiedzę, ale czy to prawda? Dlaczego więc jedna z postaci z książki się wstydzi? Co takiego zrobiła, czego poszukiwała, że dopiero po fakcie widzi jak pazernością zniszczyła sobie bliską więź? Bardzo polecam wam tą wspaniałą obyczajówkę, która ma w sobie moc przesłań i dobrych rad. Za pomocą przeciwstawnych postaci pokazuje co czasami robimy źle i jak widać to od strony innej osoby. Wiele dobrego można wynieść z tych historii, które przeczytacie szybciutko, gdyż mają większy druk i pięknie oddzielone rozdziały. Wciąga od razu, od pierwszej linijki i nie puszcza do samego końca. Cudowna, bardzo ją polecam:-)

Czytaj więcej
Czar książek
01 sierpnia 2025 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

(...) Kacper przekonany o tym, że jego uczucie do Emilii jest szczere, stara się robić wszystko, żeby przekonać do siebie kobietę. W między czasie opowiada rodzinie o tajemnicy, którą dawno temu przekazał mu dziadek. Zdawać by się mogło, że historia zatoczyła koło i podobny los spotkał wnuka. Jakub nie przekonany do takiego obrotu sprawy, próbuje nakłonić Kacpra do tego, żeby wreszcie się ogarnął i przestał bawić uczuciami kobiet. Czy zmiana jaka zaszła w Kacprze jest prawdziwa i trwała? Kim jest tajemnicza kobieta, która pewnego dnia pojawia się przed domem Matyldy? "Zakochanie" to kontynuacja losów bohaterów, których mieliśmy okazję poznać w pierwszym tomie "Zauroczenie". W tej części wyjaśnia się kilka spraw, które stanowiły zagadkę, choćby tajemniczego skarbu ukrytego w domu rodzinnym Matyldy. Poznajemy też historię dziadka Jakuba i Kacpra, która intryguje i dodaje powieści smaku. Lubię takie opowieści z rodzinnymi tajemnicami. I tym razem autorka nie zawiodła moich oczekiwań. Ciekawa fabuła, w której motywem przewodnim staje się poprostu miłość. Obserwujemy zmagania bohaterów powieści z ich rozterkami, zazdrością, domysłami, które potrafią zniszczyć nie jeden udany związek. Książkę czyta się bardzo lekko i przyjemnie. Poczułam więź i sympatię z jej bohaterami. W tej części szczególnie mama Emilii przypadła mi do gustu, czego bym się nie spodziewała, za to Matylda działała mi na nerwy. Ale to chyba dobrze, gdy autorka potrafi wykreować konkretne postacie, wywołujące w czytelniku emocje, nie pozostawiające go w obojętności. Wtedy czuć, że opowiadana historia żyje, a my możemy być jak gdyby jej częścią.

Czytaj więcej
@fascynacja.ksiazkami
24 lipca 2025 r.
5/5

💗„Zakochanie” to historia,która ukazuje losy wielu bohaterów wraz z ich decyzjami,które niestety nie zawsze są dobre.Później trzeba ponieść konsekwencje i spokornieć,pokazując że nie zawsze jesteśmy nieomylni.Czasem niewłaściwa interpretacja spojrzeń krzywdzi ważne dla nas osoby,a wtedy ranimy je ogromnie. 💗Odwaga i upór w dążeniu do zdobycia miłości nie jest prosta.Ważna jest wytrwałość i chęć walki o uczucie,które pojawia się niespodziewanie.To poczuł Kacper i to on będzie miał nie lada problem,by wybrać właściwie,aby zaznać prawdziwej miłości,która nigdy dotąd nie czuł. Gdy jest pewny tego,co chce,to nic go nie powstrzyma i to bardzo mi się podobało.Jego determinacja warta jest pozazdroszczenia i bardzo mu kibicowałam,choć podjął się trudnego wyzwania. 💗Tytułowe zakochanie to uczucie o które warto zawalczyć. Wiele trzeba znieść i pokazać swoją dojrzałość,aby stać się lepszy nie tylko dla siebie,ale też miłości. 💗 „ZAKOCHANIE” to piękna historia,która pokazuje,że nigdy nie wiemy kiedy spotkamy tą jedyną lub jedynego.Każdy chciałby to poczuć i być szczęśliwym przy boku tej osoby.Urzekła mnie ta historia i ogromne każdemu polecam.

Czytaj więcej
30,48 zł
Cena rekomendowana: 49,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka dzisiaj
Dodałeś produkt do koszyka
Zauroczenie. Tom 2. Zakochanie - Krystyna Mirek
Zauroczenie. Tom 2. Zakochanie
Krystyna Mirek
30,48 zł
Przejdź do koszyka
30,48 zł
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO