30.87
Romans
NieZwykłe
30,87 zł
Cena rekomendowana: 42,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
Kontynuacja historii Chloe i Matteo z Bez żadnych zasad. Tragiczne okoliczności sprawiają, że Chloe i Matteo muszą w samotności mierzyć się z tym, co ich spotkało. W akcie rozpaczy on wraca do Nowego Jorku, a ona zostaje w Londynie. Wydaje się, że ich historia dobiega końca. Matteo wplątuje się w romans z Victorią, która wymyśla intrygę, aby go do siebie przywiązać. Tak jak sądziła, zrozpaczony mężczyzna wpada w jej pułapkę. Jednak Matteo i Chloe wciąż nie mogą o sobie zapomnieć. Niestety teraz nie zdołają już być razem. On ma zobowiązania i musi je wypełnić. Jak bolesne jest mierzenie się z konsekwencjami własnych wyborów, kiedy serce nie akceptuje nowej rzeczywistości?
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.
Opis pochodzi od Wydawcy.
Książka zawiera treści nieodpowiednie dla osób poniżej szesnastego roku życia.
Opis pochodzi od Wydawcy.
Kraj produkcji: PL
Szczegóły
Wydanie
1
Rok wydania
2023
Oprawa
Miękka
Ilość stron
323
Format
20.5 x 14.0 cm
Języki
polski
ISBN
9788383209074
Numer tomu
2
Tytuł tomu
Zasady
Kraj produkcji
PL
Rodzaj
Książka
EAN
9788383209074
Data premiery
2023-09-20
Kraj produkcji
PL
Producent
GRUPA WYDAWNICZA Dariusz Marszałek
Dodałeś produkt do koszyka
Zasady. Nowe zasady. Tom 2
30,87 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
"Miłość powinna przecież uskrzydlać, tymczasem ja przez nią tonęłam." Po bolesnych przejściach Matteo i Chloe zostają rozdzieleni, ich przyszłość staje pod znakiem zapytania. Parze nie pomaga również to, że są daleko od siebie a dodatkowo na drodze mężczyzny stanie Victoria która ma już plany wobec niego. Jakie Nowe zasady zapanują w tym związku? " - Uważasz się za cholernego Boga? - Nie - parsknął. - Bogu do mnie daleko." "Nowe Zasady" to totalny rollercoaster emocjonalny. Smutek,strach, gniew, szczęście i miłość wypływają z każdej kartki. Wyobraźnia działa tu na najwyższych obrotach. Zwroty akcji zaskakują co chwilę, i wbijają w fotel. Bohaterowie są cudowni, autorka tak, ich wykreowała, że czasem miałam wrażenie, że są prawdziwi i bardzo chciałam ich poznać. Ich uczucia były wręcz namacalne i czasem było mi ich żal. Lekkie i bardzo przyjemne pióro autorki pozwala na chwilę zapomnienia i błogiego odpoczynku z tą książką. Szkoda że tak szybko się skończyła i to zakończeniem jakiego bym się nie spodziewała. Chcę więcej !!! Polecam kochani łapcie, czytajcie i dzielcie się swoimi wrażeniami.