35.04
Książki
We need YA
Zniknięcia. Seria Gone
Wydawnictwo:
We need YA
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
35,04 zł
Cena rekomendowana: 59,90 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: jutro (środa 24.06.2026)
Opis
"Seria, która wychowała pokolenie, powraca.W jednej chwili świat przestaje działać. Dorośli, nauczyciele, rodzice – znikają bez śladu. W Perdido Beach zostają tylko dzieci. Samotne, zagubione… uwięzione pod tajemniczą kopułą, która odcina ich od reszty świata. Nie ma pomocy, nie ma ratunku, jest tylko chaos, strach i widmo śmierci.W nowej rzeczywistości bez zasad wybucha walka o władzę. Silni rządzą słabymi, a niektórzy odkrywają w sobie niezwykłe zdolności – moce, które mogą uratować lub zniszczyć każdego z nich. Nie ma już niewinności. Jest głód, przemoc i mrok. A z każdą godziną zło tylko się rozprzestrzenia.„Gone” to wybuchowy thriller postapokaliptyczny, w którym tempo nie zwalnia ani na chwilę – połączenie pełnego napięcia horroru z pasjonującą opowieścią o dorastaniu w świecie bez zasad, gdzie granica między bohaterem a potworem się zaciera."
Szczegóły
Rok wydania
2026
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
544
Języki
polski
ISBN
9788368692310
Rodzaj
Książka
EAN
9788368692310
Data premiery
2026-02-11
Kraj produkcji
PL
Producent
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Podmiot odpowiedzialny
Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Zniknięcia. Seria Gone
35,04 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
"Ta szkoła była teraz niebezpieczna. Przerażeni ludzie robili przerażające rzeczy, nawet dzieciaki. Sam wiedział to z doświadczenia. Strach potrafił być niebezpieczny. Mógł sprawić, że ludziom stanie się krzywda. A w tej szkole teraz królował strach. Życie w Perdido Beach się zmieniło. Wydarzyło się coś wielkiego i okropnego." Pamiętam, że swego czasu o tej serii mówili wszyscy, ale minęło prawie 20 lat, więc miałam wątpliwości, czy wznawianie jej po tak długim czasie to dobry pomysł. Okazało się, że pomysł był świetny. Szczerze, może to jeszcze zbyt duża euforia po lekturze, ale zgadza się tutaj absolutnie wszystko, ja po prostu przepadłam podczas czytania. Brutalna, pełna niespodziewanych zwrotów akcji fabuła poprowadzona jest perfekcyjnie, ale przede wszystkim przeraża tym, jak pokazuje, co się dzieje z ludźmi, którzy zostaną postawieni w ekstremalnych sytuacjach. Nieważne, czy masz 14 czy 40 lat, strach i walka o przetrwanie potrafią wyciągnąć z nas to, co najlepsze lub to, co najgorsze i że nigdy nie jest to tak oczywiste, jakby się mogło wydawać. Nasi młodzi bohaterowie szybko i boleśnie nauczą się, że nie ma tylko tych dobrych i tych złych i że sami, mimo najlepszych chęci, będą postępować moralnie wątpliwie. Ogromne pozytywne zaskoczenie, pochłaniająca i wbrew pozorom dająca do myślenia. Czytajcie.