loading
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
23 Kryminał Novae Res

Cam girl

Michalina Remisz

Wydawnictwo: Novae Res
Oprawa: okładka miękka
23,00 zł
Cena rekomendowana: 35,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny

Opis

Mroczne sekrety i wstydliwe upodobania stanowią idealną pożywkę dla zbrodni W Złotym Mieście, gdzie mrok przeszłości przeplata się z cieniami teraźniejszości, Marcelina Różańska prowadzi podwójne życie. W ciągu dnia jest ambitną studentką administracji, a nocami wciela się w rolę camgirl i przyciąga wzrok tych, którzy poszukują zakazanej rozkoszy online. To lukratywny biznes, jednak za pokaźnymi zarobkami skrywają się jego mroczne strony. Kiedy Marcelina dowiaduje się o zaginięciu przyjaciółki z branży, nie wie, że wszczęte śledztwo ściągnie kłopoty również na nią. Różańska nieoczekiwanie staje się najważniejszym świadkiem w sprawie prowadzonej przez przystojnego komisarza Łebskiego. Już wkrótce na jaw wyjdą brudne sekrety, które do tej pory były bezpiecznie ukryte w odmętach wirtualnego świata Dlatego wszyscy powinni mieć się na baczności.

Szczegóły

Tytuł
Cam girl
Autor
Michalina Remisz
Wydawnictwo
Rok wydania
2024
Oprawa
okładka miękka
Ilość stron
250
Format
21.0 x 13.0
ISBN
9788383732237
EAN
9788383732237
Data premiery
2024-07-26
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Zaczytani Sp. z o. o.
ul. Świętojańska 9 / 4
81-368 Gdynia
PL
660850200
[email protected]

Recenzje

5.00/5
Ilość opinii: 4
5
4
4
0
3
0
2
0
1
0
Twoja recenzja
Twoja ocena:
Dziękujemy za dodanie opinii!
Pojawi się po weryfikacji administaratora.
GrzechuCzyta
22 kwietnia 2025 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

Prawdziwe oblicze codziennie skrywane pod płaszczykiem przykładnego obywatela często wychodzi na światło dzienne w różnego rodzaju portalach społecznościowych, gdzie można poczuć się anonimowym. Takie osoby zwalniają wszelkie hamulce atakując różnych ludzi aroganckimi komentarzami, a także tworząc przeróżne intrygi pod postacią postów. Niektórzy też mają możliwość do spełniania swoich fantazji, czego nigdy nie zrobiliby w rzeczywistości. Niestety czasem granica pomiędzy światem wirtualnym, a tym prawdziwym się zamazuje i dochodzi do tragedii. W książce spotykamy Marcelinę Różańską studentkę administracji, która zarabia, jako camgirl, czyli kobieta spełniająca wszelkie fantazje przed kamerką. Dziewczyna jest zadowolona ze swej pracy i potrafi ją oddzielić od życia w realu. Pewnego dnia dowiaduje się o zaginięciu dawnej przyjaciółki z tej branży Małgorzaty Karczewskiej. Dziewczyna była nieślubną córką wpływowego polityka, toteż służby zostały od razu zaangażowane do akcji poszukiwawczej. Prowadzący śledztwo komisarz Łebski przesłuchuje świadków i każdy z nich wskazuje nowych podejrzanych, a są nimi: Marcelina, jak i partner Gosi Sebastian, ale pojawia się także tajemniczy psychofan Terry. Łebski ma utrudnione zadanie, gdyż urok osobisty Marceliny sprawia, iż nie może przestać o niej myśleć. Kto stoi za zniknięciem Gosi? Czyje życie jest zagrożone? Jakie relacje połączą Łebskiego i Marcelinę, a kto będzie temu przeciwny? Jak zakończy się ta historia? O tym w książce „Camgirl” autorstwa Michaliny Remisz. Autorka ukazała, czym tak naprawdę jest hejt, bo większość osób widzi tylko ten jad wylewany ze strony anonimowych kont, ale niewielka część ich dostrzega ból, który zostaje zadany odbiorcom. Ofiary mają podcinane skrzydła pod postacią wyśmiewania ich dzieł, często ich wygląd jest obiektem kpin, co prowadzi do depresji i innych chorób o podłożu psychicznym, a to nie jest wszystko, jest tego znacznie więcej i jeśli w porę ktoś nie zareaguje, to może dojść do tragedii, bowiem nie każdy jest ze stali lub na tyle odporny, by się tym nie przejmować. Frustraci wylewający swoje żale w tenże sposób są spora grupą osób, ale wśród nich znajdują się też jednostki bardzo niebezpieczne, które przymilając się wyciągają wiele informacji po to, by łatwo przeniknąć do tego prawdziwego życia bez względu na to, czy się ktoś na to zgadza, czy też nie. Toteż każdy z nas powinien być ostrożny z kim i o czym pisze, a z drugiej strony zawsze należy hamować się przed nieodpowiednimi komentarzami i wiadomościami, które mogłyby zniszczyć komuś życie. Postrzeganie Marceliny przez Łebskiego, a także jej zachowanie dowodzi temu, że osoby trudniące się taką, czy podobną profesją nie muszą być zepsute w środku i nie nadające się do normalnego życia. W naszym społeczeństwie już się tak utarło, że osoby z konkretnych branży przedstawiane są w dany sposób i mało komu przychodzi na myśl, że nie zawsze wszystko musi tak właśnie wyglądać. Każdemu należy się szansa i nie warto go od razu skreślać, jeśli nie znamy jego naturalnej osobowości, a także sytuacji życiowej. Komisarz nie miał z tym problemu i traktował wszystkich z należytym szacunkiem, nawet jeśli ktoś miał, co do tego inne zdanie. Książkę czytało mi się z zainteresowaniem wywołanym sprawą zaginięcia bohaterki trudniącej się rzadko opisywaną profesją, co nadaje jakiejś świeżości tej historii. W tym przypadku mamy lekki kryminał z nutą pikanterii, a zakończenie uświadomiło mi, że już odwykłem od książek, które nie kończą się happy endem, co niegdyś było częściej spotykane, a wcale nie oznacza, że to coś złego, bowiem czasem przynosi to więcej emocji (jak było w tym przypadku), niż oklepany szczęśliwy finał. Dodatkowo warto docenić, iż autorka wymyśliła swoje miejsce akcji, a nie zabrała się za mało przez siebie znane miasta, jak to czasem robią inni twórcy potykając się na konkretnych szczegółach, które świadczyć mogą o małym zaangażowaniu w research. Okładka przedstawiającego tajemniczego porywacza przykuwa wzrok i tworzy poczucie pewnego niepokoju. Gorąco polecam tę nietuzinkową historię kryminalną wszystkim pragnącym poznać świat wirtualny od tej niebezpiecznej strony.

Czytaj więcej
zaczytana_zakrecona_ja
09 listopada 2024 r.
5/5
Opinia użytkownika serwisu
“Opinia użytkownika serwisu“ oznacza, że recenzja pochodzi od osoby, która jest zarejestrowanym użytkownikiem sklepu, ale nie możemy potwierdzić zakupu w naszym sklepie.

"Fora są żałosne. Im bardziej ktoś hejtuje, tym większy problem ma sam ze sobą. To pewne. Wystarczyłoby, żeby te komentarze nie były anonimowe, albo żeby każdy hejter musiał pokazać swoją twarz." Marcelina jest ambitną studentką administracji. Jednak gdy słońce zachodzi i nadchodzi noc, dziewczyna wciela się w rolę Camgirl i kusi tych, co szukają zakazanej rozkoszy online. To daje dziewczynie całkiem niezłe dochody. Jednak takie życie ma też swoje ciemne strony. Marcelina dowiaduje się o zaginięciu przyjaciółki z branży, nie wie jeszcze, że wszczęte śledztwo sprowadzi również na nią kłopoty. Sprawę prowadzi komisarz Łabuński, który jest niezwykle przystojny, a dziewczyna zostaje najważniejszym świadkiem. Na jaw wychodzą brudne sekrety. "Camgirl" książka, co do której nie miałam dużych wymagań po przeczytaniu opisu. W książce akcja jest wartka i cały czas coś się tam dzieje. Nie ma zbędnych opisów, które mnie nudzą. Fabuła jest genialnie przemyślana, nic tu nie jest przypadkowe, autorka każdy swój krok postawiła umiejętnie. Styl pisania pomimo kontrowersyjnych treści jest lekki i zrozumiały a sceny erotyczne nie odstraszają. Jedynym minusem jest perspektywa, z jakiej przedstawiona jest historia. Kilku bohaterów plus narrator to dla mnie trochę za dużo 😅 Bohaterów polubiłam i z wielkim zainteresowaniem śledziłam ich losy. Książkę czyta się szybko a pomieszanie kryminału z romansem i thrillerem to zdecydowanie coś dla mnie. Zakończenie tej książki jest zaskakujące i smutne. Książka na pewno na dłużej zostanie w mojej pamięci ❤️ No i mój ulubiony cytat: "Ludzie demonizują branżę erotyczną, bo to temat tabu. Wszyscy święci, nikt nie ogląda. A potem przychodzi taki, w niedzielę prosto po kościele, na pokaz erotyczny. Byle szybko, bo żona w kuchni już smaży kotleta na obiad. Hipokryzja." Polecam ❣️

Czytaj więcej
Ewelina_
06 sierpnia 2024 r.
5/5

Dawno się tak nie wciągnęłam

Mumin
31 lipca 2024 r.
5/5

Historia jest ciekawa a wątek kryminalny bardzo dobrze zbudowany. Największym atutem są moim zdaniem bardzo wyraziste i charakterne postacie, nawet te poboczne

23,00 zł
Cena rekomendowana: 35,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Dodałeś produkt do koszyka
Cam girl - Michalina Remisz
Cam girl
Michalina Remisz
23,00 zł
Przejdź do koszyka
23,00 zł
Darmowa dostawa od 149 zł Darmowa dostawa od 149 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO