42.21
Komiksy dla młodzieży
W.A.B.
Klub Smutnych Duchów Tom 4
42,21 zł
Cena rekomendowana: 45,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Wysyłka: 2-3 dni robocze
+ czas dostawy
+ czas dostawy
Opis
KLUB SMUTNYCH DUCHÓW POWRACA! To książki dla wszystkich osób, które kiedykolwiek czuły się niewidzialne lub niezrozumiane. Łatwiej znieść samotność w klubie innych samotnych. Duchy już to odkryły, a teraz we wspieraniu się nawzajem ma im pomóc skrzynka życzeń, do której będą wrzucać projekty wspólnych działań. Razem organizować będą aktywności, dzięki którym każdy z ich grupy może poczuć się jej częścią. Już te trzy słowa – „rozumiem, co czujesz” – wystarczą, byś nie czuł się tak samotny.
Szczegóły
Rok wydania
2024
Oprawa
Miękka
Ilość stron
240
Format
15.3x23.4cm
Języki
polski
ISBN
9788383870779
Tłumacze
Kalus Agnieszka
Rodzaj
Książka
EAN
9788383870779
Data premiery
2024-11-13
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Podmiot odpowiedzialny
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Klub Smutnych Duchów Tom 4
42,21 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Kto z Was jest już członkiem Klubu Samotnych Duchów? Jeśli jeszcze nie, nie martwcie się! Zapraszam Was do dołączenia, a jak przystąpić? Wystarczy, że chcecie, a resztę zdziałamy wspólnie w klubie. To moje pierwsze spotkanie i przyznam się, że nieostatnie. Tutaj czujesz się jak wśród przyjaciół. Nikt nie zostaje sam. Masz problem? Nie wstydź się – napisz na kartce, co Cię dręczy, męczy lub nie daje wytchnienia, a następnie wrzuć to do skrzyneczki życzeń. Klub już pomyśli nad rozwiązaniem, abyś nie czuł się samotny czy niewidzialny. KLUB SMUTNYCH DUCHÓW POWRACA! Już z czwartym tomem, a wraz z nim historia, która dotknęła chyba każdego z nas, a może przynajmniej większość. Ile razy w życiu czułeś się samotny, niewidzialny lub opuszczony? A może ktoś z bliskich Ci osób tak się czuje? Trzy magiczne słowa: „rozumiem, co czujesz” mogą uratować komuś życie. Nie przesadzam, pisząc to – sama doświadczyłam samotności, mimo że otaczałam się gronem znajomych i przyjaciół. Dzięki tej serii możesz poważnie pomóc komuś, nie wywołując w nim poczucia dyskomfortu. A może Wasze maluszki borykają się z podobnymi problemami? Bycie nieśmiałym to nic złego, a dzięki książce można przeżyć wspaniałą przygodę, ucząc się różnych sposobów na wyjście ze strefy komfortu. Nikt nie jest sam! Warto prosić o pomoc! To nic wstydliwego – dzięki wspaniałej, prostej grafice książka przemawia do nas jak milion słów. Książka wydana w formie komiksu, co nadaje jej lekkości w czytaniu. Jestem naprawdę oczarowana tą pozycją.