20.79
Kryminał
W.A.B.
Wyrobisko
Wydawnictwo:
W.A.B.
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
20,79 zł
Cena rekomendowana: 45,00 zł
Cena okładkowa/rekomendowana przez wydawcę/producenta.
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom o dostępności
Opis
W ciemności wychodzi na jaw najmroczniejsza strona ludzkiej natury.
Wybuch, a potem martwa cisza. Na tafli słonego jeziora unoszą się zwłoki młodego mężczyzny. To pracownik lokalnej stacji telewizyjnej, która w kopalni w Wieliczce nagrywa dokument. Pod ziemię zeszło osiem osób. Teraz jest ich już siedmioro… Zamknięci w labiryncie mrocznych korytarzy próbują wydostać się na powierzchnię. Zmagają się nie tylko z lękiem o przetrwanie w ekstremalnych warunkach, lecz także ze świadomością, że prawdopodobnie wśród nich jest zabójca.
„Tam, pod ziemią, wszystko wydaje się inne. Sól jest twarda i groźna, z ciemności wyłaniają się cienie, a ludzka psychika nieprzewidywalnie się wynaturza. Zjedź z nami w mrok. Wrócisz, a może zostaniesz tam na zawsze?” - Sobczak i Przydryga.
Szczegóły
Tytuł
Wyrobisko
Wydawnictwo
Rok wydania
2023
Oprawa
Miękka ze skrzydełkami
Ilość stron
272
Format
13.5 x 20.2 cm
Języki
polski
ISBN
9788383193687
Rodzaj
Książka
EAN
9788383193687
Data premiery
2023-11-08
Kraj produkcji
PL
Producent
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Podmiot odpowiedzialny
Grupa Wydawnicza Foksal sp. z o.o.
Dodałeś produkt do koszyka
Wyrobisko
20,79 zł
Polecane kategorie
Polecane serie
Polecani autorzy
Czytaj więcej
Recenzje
Czy macie ochotę odwiedzić Wieliczkę? Bohaterowie powieści "Wyrobisko" w ośmioosobowej ekipie schodzą pod ziemię, by w kopalni soli nakręcić film dokumentalny. Niestety dochodzi do wybuchu, a na dodatek znajdują zwłoki pracownika lokalnej stacji telewizyjnej. Zamknięci w ciemności próbują wydostać się na zewnątrz. Rozpoczyna się walka o przetrwanie. Czy wśród nich znajduje się morderca? "Wyrobisko" to trzymający w napięciu kryminał. Morderstwo, tajemnice, duszna atmosfera, mroczny klimat, ciemność, strach, niebezpieczeństwo, walka o przetrwanie w ciemnych krętych korytarzach kopalni soli, intryga, zaskakujące zwroty akcji. Autorki postarały się, by wyobraźnia czytelnika pracowała na najwyższych obrotach. Podczas czytania odczuwałam niebezpieczeństwo czyhające za plecami bohaterów. Autorki umiejętnie potrafią podsuwać mylne tropy, a podejrzanych jest wielu. Przekonacie się, że w ciemnych zakamarkach ujawnia się najmroczniejsza strona ludzkiej natury, sekrety wychodzą na jaw, a emocje ciężko opanować. Autorki doskonale zagłębiły się w psychikę ludzką i pokazały jak ludzie zachowują się w ekstremalnych sytuacjach, gdy ich tajemnice zostają odkryte i do czego są zdolni, by przeżyć. Jeśli chcecie poczuć duszną i klaustrofobiczną atmosferę z czyhającym mordercą oraz lubicie rozwiązywać zagadki kryminalne to musicie sięgnąć po tę książkę. Emocje gwarantowane. Zdecydowanie polecam! BRUNETTE BOOKS
💥RECENZJA PRZEDPREMIEROWA 💥 "A jednak strach przed człowiekiem był silniejszy niż lęk przed ciemnością. Wiele można było powiedzieć, ale natura ludzka była mroczniejsza i zdecydowanie bardziej nieobliczalna niż najczarniejsza głębia. Ciekawe, że zwykle rozumie się to dopiero w takich sytuacjach. Słońce przysłaniało tak wiele." 🪨🪨 Wyborna, przyprawiająca o dreszcze lektura. Wyprawa grupy osób do kopalni w Wieliczce, nieoczekiwanie zamienia się w walkę o przetrwanie. Jednak bardziej niż ugrzęźnięcia pod ziemią czy ciemności, bohaterowie powinni obawiać się siebie nawzajem. Absolutnie wszystko zgadza się w tej historii. Od trzymającej w napięciu, intrygującej fabuły, poprzez nieustającą atmosferę osaczenia i grozy, a na nieźle popapranych bohaterach skończywszy. W miarę jak poznawałam ich przeszłość, zdawałam sobie sprawę, że każdy z nich jest w jakimś stopniu niezrównoważony i tak naprawdę nie ma pewności czy którykolwiek z nich ocaleje. To książka w której na początku nie wiadomo co, jak i dlaczego, a w miarę rozwoju fabuły wszystko układa się w logiczną i zaskakującą całość. Pod ziemię schodzi osiem osób, sprawdźcie sami ile z nich wyjdzie na powierzchnię. A może nikt? Odkryjcie zupełnie inne, bardziej mroczne oblicze kopalni w Wieliczce... Gwarantuję, że nie będziecie żałować 😈
💥RECENZJA PRZEDPREMIEROWA 💥 "A jednak strach przed człowiekiem był silniejszy niż lęk przed ciemnością. Wiele można było powiedzieć, ale natura ludzka była mroczniejsza i zdecydowanie bardziej nieobliczalna niż najczarniejsza głębia. Ciekawe, że zwykle rozumie się to dopiero w takich sytuacjach. Słońce przysłaniało tak wiele." 🪨🪨 Wyborna, przyprawiająca o dreszcze lektura. Wyprawa grupy osób do kopalni w Wieliczce, nieoczekiwanie zamienia się w walkę o przetrwanie. Jednak bardziej niż ugrzęźnięcia pod ziemią czy ciemności, bohaterowie powinni obawiać się siebie nawzajem. Absolutnie wszystko zgadza się w tej historii. Od trzymającej w napięciu, intrygującej fabuły, poprzez nieustającą atmosferę osaczenia i grozy, a na nieźle popapranych bohaterach skończywszy. W miarę jak poznawałam ich przeszłość, zdawałam sobie sprawę, że każdy z nich jest w jakimś stopniu niezrównoważony i tak naprawdę nie ma pewności czy którykolwiek z nich ocaleje. To książka w której na początku nie wiadomo co, jak i dlaczego, a w miarę rozwoju fabuły wszystko układa się w logiczną i zaskakującą całość. Pod ziemię schodzi osiem osób, sprawdźcie sami ile z nich wyjdzie na powierzchnię. A może nikt? Odkryjcie zupełnie inne, bardziej mroczne oblicze kopalni w Wieliczce... Gwarantuję, że nie będziecie żałować 😈