loading
Status zamówienia
61 651 44 95
Zaloguj się
Funkcja dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zaloguj się lub załóż konto aby otrzymać powiadomienie o dostępności.
Nie pamiętasz hasła?
Zaloguj się przy pomocy
Nie masz konta?
Zarejestruj się
Filtrowanie

Marcin Matych

Liczba produktów: 2

Jak żyć z lękiem. Poradnik doktora nerwicy

32.35 Zdrowie i uroda Agora
32,35 zł
44,99 zł
Cena regularna: 44,99 zł (-28%)
Najniższa cena z 30 dni:
21,12 zł (+53%)

Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje

35.83 Psychologia Agora
35,83 zł
49,99 zł
Cena regularna: 49,99 zł (-28%)
Najniższa cena z 30 dni:
31,07 zł (+15%)

Marcin Matych to ceniony psychoterapeuta ericksonowski oraz doradca psychospołeczny i rodzinny, z wykształcenia lekarz medycyny. Swoją karierę zawodową poświęcił kompleksowemu leczeniu i diagnostyce zaburzeń nerwicowych, zbierając doświadczenie przez dwie dekady. Charakteryzuje go holistyczne podejście do pacjenta, gdzie umysł, emocje i ciało traktowane są jako integralna całość w bezpośredniej relacji z otoczeniem.
Marcin Matych jest członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Prowadzi również zajęcia na Uniwersytecie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie, skupiając się na biologicznych mechanizmach połączeń psyche i somy. Jego działalność edukacyjna nie ogranicza się jednak do świata akademickiego. Pod pseudonimem Dr Nerwica, Matych aktywnie działa w mediach społecznościowych, gdzie popularyzuje wiedzę na temat zaburzeń lękowych i metod ich przezwyciężania.
Jego autorska praca „Jak żyć z lękiem. Poradnik dr. Nerwicy” spotkała się z dużym zainteresowaniem, zdobywając miano bestsellera. Kolejna książka, „Bliskość i lęk. Jak budować lepsze relacje”, opublikowana w lutym 2024, kontynuuje misję Matycha dotyczącą szerzenia świadomości na temat zdrowia psychicznego i budowania zdrowych relacji międzyludzkich.

Darmowa dostawa od 199 zł Darmowa dostawa od 199 zł
Rabaty do 45% non stop Rabaty do 45% non stop
Ponad 200 tys. produktów Ponad 200 tys. produktów
Bezpieczne zakupy Bezpieczne zakupy
O firmie
Dane firmowe
Księgarnia czytam.pl
ul. Starołęcka 7
61-361 Poznań [email protected]
Poczta polska DPD Orlen Paczka InPost
Przelewy24 BLIK VISA MASTERCARD PAYPO